Atıl vaziyette bulunan ilçe stadının açılışı dostluk maçı ile yapıldı

EDİRNE’NİN MERİÇ İLÇESİNDE ATIL DURUMDA BULUNAN VE GENEL BİR BAKIM ONARIM İŞLEMİNDEN GEÇİRİLEN STADIN AÇILIŞI İLÇE KAYMAKAMI EKREM GÜNGÖR VE PROTOKOL ÜYELERİNİN KATILIMLARIYLA DÜZENLENEN TÖRENLE AÇILDI. AÇILIŞ TÖRENİNİN AKABİNDE BELDENİN GÜZİDE TAKIMLARINDAN KÜPLÜSPOR İLE SUBAŞISPOR ARASINDA DOSTLUK MAÇI OYNANDI.

EDİRNE 29.06.2020, 10:59
8
Atıl vaziyette bulunan ilçe stadının açılışı dostluk maçı ile yapıldı

Edirne’nin Meriç ilçesinde atıl durumda bulunan ve genel bir bakım onarım işleminden geçirilen stadın açılışı ilçe kaymakamı Ekrem Güngör ve protokol üyelerinin katılımlarıyla düzenlenen törenle açıldı.

Açılış töreninin akabinde beldenin güzide takımlarından Küplüspor ile Subaşıspor arasında dostluk maçı oynandı. Kaymakam Ekrem Güngör yapmış olduğu açıklamada, “İlçede uzun yıllardır kullanılmayan atıl bulunan stadımızı kendi imkanlarımızla çimlendirme çalışmaları yaparak, tribünleri, tel örgüleri, yedek kulübeleri ve binayı onararak tekrar faaliyete geçirdik. Bu sayede atıl bulunan bu tesislerin bundan sonra sosyal ve sportif organizasyonlar yaparak amacına uygun olarak kullanılmasını istiyoruz. Bu kapsamda gençlerimizi ve tüm halkımızı spora teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Herkesi stadımız da yürüyüş, koşu ve spor yapmaya davet ediyoruz. Stadımız tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Oynanan dostluk maçından sonra her iki takıma da dostluk kupaları takdim edildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?