Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Türk ve Mutluya Ziyaretler Sürüyor

Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Mehmet Fazıl Türk ve Yüksel Mutlu, Mersin Barosu Başkanı Alpay Antmen ve Mersin Tabip Odası Başkanı Ful Uğurhan’a, her türlü proje ve etkinliklerinde destek olma sözü verdiler.

Abone olbanner90
Akdeniz 26.05.2014, 14:51 26.05.2014, 14:51
413
Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Türk ve Mutluya Ziyaretler Sürüyor
Eş Başkanlar Türk ve Mutluya, sivil toplum örgütleri, sendika, dernek, iş ve emek dünyası temsilcileri, meslek ve esnaf odaları ile muhtarların kutlama ziyaretleri sürüyor. Mersin Barosu, Mersin 68liler Derneği ve Devrimci 78liler Derneği, Mersin Tabip Odası, Mersin Deniz Ticaret Odası, Pazarcılar Esnaf Odası yönetimleri ile muhtarlar, Türk ve Mutluyu ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.

Mersin Barosu Başkanı Alpay Antmene ziyaretleri için teşekkür eden Eş Başkan Türk, "Baro olarak, bu dönemdeki girişimlerinizi ve ülkemizde yaşanan kimi olay ve olumsuzluklar karşısındaki genel tavrınızı ve çalışmalarınızı takdirle karşılıyoruz. Gerçekten de baromuz, sessiz kalmayarak yapılması gerekeni yapıyor. Barolar, toplumda ayrı ve önemli bir konuma sahiptir ve hiç kimse de baroların gücünü ve etkisini hafife almamalıdır. Sizlere kapımız daima açıktır ve birlikte yapılabilecek etkinlik ve çalışmalara da katılmaya hazırız" dedi.

Başkan Türkten geçen dönemde daima dostluk ve destek gördüklerini ifade eden Antmen de "Şehrimizin merkezinin böyle demokrat, aydın, ilerici, çağdaş ve modern bir belediyecilik anlayışıyla siz, eş başkanımız ve ekibinizle yönetiminden çok memnunuz. Baro olarak ihtiyacımız olduğunda Akdeniz Belediyesinin yanımızda olduğunu biliyoruz. Türkiyede barolar olarak, zapt edilemeyen son kaleler diyoruz kendimize. Siyasi iktidarlar karşısında hukukun yanında, hukuksuzlukların karşısında durmaya çalışıyoruz. Tabi sizlerin de yanımızda olmanız bizlere güç veriyor" ifadelerini kullandı.

Mersin Tabip Odası Başkanı Dr. Ful Uğurhan da ziyarette, halk ve kent sağlığıyla ilgili her türlü hizmet, proje ve etkinlikte, geçen dönem olduğu gibi Akdeniz Belediyesi ile ortak hareket etmek istediklerini belirtti. Türk de Tabip Odasının her türlü proje ve etkinliğine destek ve katılımcı olacaklarını vurguladı.

Eş Başkan Yüksel Mutluyu makamında ziyaret eden Mersin 68liler Derneği Başkanı Hasan Kapıkıran ise Mutluya derneğin üyelik formunu imzalattı. Eş başkanlık sistemini hayata geçirenleri kutlayan Kapıkıran, "Bizler de önümüzdeki günlerde derneğimizde eş başkanlık sistemini uygulayacağız. Bunun için söz veriyoruz. Bundan sonraki çalışmalarınızda 68liler olarak her zaman yanınızda olacağız" diye konuştu.

68lilerin hayatında örnek aldığı bir kuşak olduğuna vurgu yapan Eş Başkan Mutlu da "Eş başkanlık sistemini uygulayacak olmanız bizler için çok anlamlı ve önemli. Kentimizde, ülkemizde demokrasi ve özgürlükler adına bir şey yapılacaksa birlikte yapacağız, mücadeleyi birlikte sürdüreceğiz" dedi.

Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Fuat Kalkan da yönetimi ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, yaşadıkları bazı sıkıntıları Mutluya aktararak, bu sorunların Akdeniz Belediyesi yönetimi tarafından çözüleceğine inandığını dile getirdi. - MERSİN

6
28
9
0
.py_g {width:64px; margin: 0px 7px 0px 0px; padding:0;} .py_fb {width:92px; margin: 0px 7px 0px 0px; padding:0;} .py_tw {width:84px; margin: 0px 7px 0px 0px; padding:0;} .py_yr {width:64px; margin: 0px 5px 0px 0px; padding:0;} .py_fb2 {width:72px; margin-right:5px; padding:0;} .py_tw2 {width:70px; padding:0;} .w70 {width:70px;} .yorum-kutusu {background: url("/static/images/yorum-kutusu-box.png") no-repeat scroll 0 0 rgba(0, 0, 0, 0);cursor: pointer; height: 62px; width: 61px;} .yorum-kutusu span { color: #000000; float: left; font-size: 14px; margin: 8px 0 0; text-align: center; width: 60px;} .yorum-kutusu a { color: #000000; float: left; font-size: 14px; font-weight: normal; margin: 8px 0 0; text-align: center; width: 60px;} .yorum-kutusu a:hover { color: #000000; float: left; font-size: 14px; font-weight: normal; margin: 8px 0 0; text-align: center; text-decoration: none; width: 60px;} .PylSay {color: #000000;float: left;font-size: 14px;font-weight: normal;margin-bottom: 0;margin-left: 0;margin-right: 0;margin-top: 10px;text-align: center;width: 60px;} .w55 {width: 55px !important;} .w70 {width: 70px !important;} .ml20 {margin-left: 20px;} .mrgply { margin: 10px 0px 20px 0px!important;} function animatea() { var op = jQuery("html, body"); op.animate({ scrollTop: jQuery("#yorum").offset().top-100 }, slow); var yorumalan = $(#yorum); yorumalan.focus(); }
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
 
Bu Haberle İlgili Yorumlar
  • Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
    Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın formunu kullanabilirsiniz.
Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın:
Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Sondakika.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
if (getCookie("yorumbilgi") != null) { var yrs; yrs= getCookie("yorumbilgi"); yrs= yrs.split("#"); document.getElementById(adSoyad).value = yrs[0]; document.getElementById(email).value = yrs[1]; }
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109