banner107

Kaçak Gelinler yeni bölümünde neler olacak?

TV8'de ekrana gelen Kaçak Gelinler dizisi yepyeni bir bölümle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her bölümüyle büyük ses getiren ve ekrana kilitleyen dizi Kaçak Gelinler 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki dizide bu hafta neler olacak? Şebnem, Kainat ve Almilla üçlüsü yeni bölümde nasıl bir sürprizle karşılaşacak?

Abone olbanner90
Akdeniz 30.12.2014, 21:58 30.12.2014, 21:58
177
Kaçak Gelinler yeni bölümünde neler olacak?

TV8'in vazgeçilmez dizisi Kaçak Gelinler 27.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 1 Ocak 2015 Perşembe günü ekrana gelecek olan Kaçak Gelinler yeni bölümü gündeme bomba gibi düşecek. Gençler Müfit’e hazırladıkları bekarlığa veda gecesinin ardından neler oldu? Geçtiğimiz hafta 26. bölümle ekaran gelen Kaçak Gelinler dizisinde; Gençler Müfit’e hazırladıkları bekarlığa veda gecesinin ardından bir arada uyanırlar. Ancak hiçbiri gece neler yaşandığını hatırlamamaktadır. Müfit'in ortadan kaybolduğunu anlamaları uzun sürmez. Bütün ekip bir yandan Seniha'yı oyalamak, bir yandan da Müfit'i bulup düğüne yetiştirmek için amansız bir mücadeleye girişirler. Bu sırada Özgür'ün kendisi için intihar etmeye kalkıştığını öğrenen Almilla ne yapacağını bilemez. 

Yapım: NTC MEDYA Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp Genel yönetmen: Kerem Çakıroğlu Senaryo: Ekin Atalar, Ayşin Akbulut, Atasay Koç Müzik: Cem Özkan Oyuncular: Şebnem: Selin Şekerci, Kainat: Deniz Baysal, Almilla: Açelya Topaloğlu, Selim: Furkan Andıç, Can: Fırat Altunmeşe, Özgür: Fırat Albayram, Ege: Cihan Yenici, Nermin: Romina Özipekçi, Arda: Tarık Özenbaş, Seniha: Şenay Gürler, Müfit: Ege Aydan, Zafet: Tuğçe Kıltaç

Yorumlar (0)