banner107

Karadayı 92.bölümde neler olacak | Mahir'den flaş karar

ATV'nin en beğenilen dizisi Karadayı'nın 92.bölümü büyük merak konusu oldu. Dizinin yeni bölümün neler olacağı sosyal medya üzerinden tartışılıyor

Abone olbanner90
Akdeniz 30.12.2014, 11:41 30.12.2014, 11:41
234
Karadayı 92.bölümde neler olacak | Mahir'den flaş karar

5 Ocak pazartesi günü ekranlara gelecek Karadayı 92.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak. Karadayı 92.bölümde Mahir'in flaş kararı herkesi şaşırtıyor.

ATV'nin efsane dizisi Karadayı 91. Son bölüm ile bu akşam ekrana geldi. Mahir ve Belgin arasındaki anlaşmanın sonuna gelindi. Belgin istediği dosyaya ulaşır. Peki bundan sonra ne oldu?
KARADAYI 92.BÖLÜM FRAGMANI
Mahir her şeyi kabadayılara anlatmak üzere olan Belgin'e sesini duyurmayı başarır. Mahir'deki dosyayı fark eden Belgin kabadayıları oyalamak için, Sarı'nın adamlarını döven kişinin Mahir olduğunu söyler. Bu bilgi kabadayıların beklediği kadar büyük bir haber olmasa da Belgin'e inanırlar. Belgin Mahir'e onu satmadığını söyler ve dosyayı alır. Belgin sonunda intikamını almak için ihtiyaç duyduğu adresi ele geçirmiştir. Belgin'in annesini aradığına bir türlü ikna olamayan Feride ve Mahir araştırma yapmaya karar verirler. Eski günlerdeki gibi Hakime Hanım ve Salih İpek olarak yetimhaneye giderler. Belgin ise Nedime'yi öldürmek için harekete geçer. Bu sırada Mahir konusunda iyice bileylenen Sarı, kabadayılardan Mahir'i temizlemek için izin alır. Ne de olsa artık Mahir onlardan değildir. Mahir'i öldürmesi için tetikçi tutar. Tetikçi Mahir'i bir türlü kıstıramaz ve evini taramaya karar verir. Adamlar evi sardıklarında içerde Mahir dışında bulunan kişi bu tehlikeden habersizdir.

Karadayı 91.bölüm özeti

Yorumlar (0)