banner107

Kocamın Ailesi 26.bölümde sürpriz aşk ortaya çıktı

Perşembe akşamlarının keyifle izlenen dizisi Kocamın Ailesi 26.bölüm fragmanı yayınladı. Dizinin yeni bölümünde sürpriz aşk alevleniyor.

Abone olbanner90
Akdeniz 29.12.2014, 22:23 29.12.2014, 22:23
118
Kocamın Ailesi 26.bölümde sürpriz aşk ortaya çıktı

Kocamın Ailesi 26.bölümde neler yaşanacak?

Kocamın Ailesi 1.Ocak perşembe günü seyirci ile buluşuyor. Peki Kocamın Aİlesi 26.bölümünde neler yaşanacak? Tülay kızı uğruna birkez daha Hakan ile işbirliği içerisine girer. Bu arada Tarık ve Güneş artık tamamen yakınlaşır. Pelin ise üvey annesiyle karşılaşınca olaylar patlak verir. Kocamın Ailesi 26.bölümüyle yine seyirciyi ekranlara kitleyecek. Henüz yeni yayınlanmasına rağmen Kocamın Ailesi 26.bölüm fragmanı izlenmen rekorları kırdı bile

KOCAMIN AİLESİ 26.BÖLÜM FRAGMANI

Kocamın Ailesi 25.bölüm özeti

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Kocamın Ailesi 25. bölümüyle sevenleriyle buluştu. Merakla beklenen dizide yeni gelişmeler yaşandı. Kocamın Ailesi25. bölüm ile izleyicileri ekrana kitledi. Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Durul Bazan, Yıldız Kültür, Yeşim Salkım, Şehvuvar Aktaş ve daha pek çok ismin yer aldığı romantik komedi dizisi Kocamın Ailesi son bölümü 25 Aralık Perşembe akşamı ekrana geldi. Çocuğu olmayan modern bir aile ile 25 senedir çocuklarından birisi kayıp olan geleneksel ve sayıca kalabalık bir aile aynı apartmanda komşu olmasıyla gelişecek olayları konu alan Kocamın Ailesi 25. bölümünde sular bir türlü durulmadı. Tarık ve Güneş'in arası daha da kötüye gitmeye başladı. Güneş'in Tarık'a ettiği sözler Tarık'ı derin düşünmeye itti. Kocamın Ailesi son bölümde Tülay, kızı için bir kez daha Hakan'la işbirliği yapmak zorunda kaldı. Hakan'ın ise tek derdi kızının velayetini almakken, Fulden kendi çocuğunun derdine düştü. Tarık'la Güneş cephesinde ortam giderek gerildi. Güneş'in sözleriyle allak bullak olan Tarık Kocamın Ailesi 25. bölümde hayatının hayaletleriyle yüzleşmek zorundaydı. Finaldeyse Şeniz'in sözleri tüm aileyi şok edecek bir gelişmeye neden oldu.
Yorumlar (0)