Kocamın Ailesi 26.bölümde | Tarık ve Güneş...

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kocamın Ailesi 26.bölüm fragmanı yayınladı.

Abone olbanner90
Akdeniz 30.12.2014, 11:41 30.12.2014, 11:41
439
Kocamın Ailesi 26.bölümde | Tarık ve Güneş...

Kocamın Ailesi 1.Ocak perşembe günü seyirci ile buluşuyor. Peki Kocamın Aİlesi 26.bölümünde neler yaşanacak? Kocamın Ailesi 26.bölümüyle yine seyirciyi ekranlara kitleyecek. Henüz yeni yayınlanmasına rağmen Kocamın Ailesi 26.bölüm fragmanı izlenmen rekorları kırdı bile

KOCAMIN AİLESİ 26.BÖLÜM FRAGMANITülay hayatının en büyük ayrılığını yaşarken yeni avukatı davanın işleyişinden şüphelenmeye başlar. Şeniz’in evinde kalan Fulden, arkadaşının karanlık yüzüyle tanışır. Şeniz’in ise karşılığında Fulden’den istediği bir şey vardır. Güneş’e yılbaşı arifesinde kuryeyle gelen isimsiz paket, gündeme bomba gibi düşer. Tüm bunlara rağmen yeni yılın heyecanlı herkesi sarmalamayı başarır.

Yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz’in üstlendiği, senaryosunu Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı ve Verda Pars’ın yazdığı,yönetmen koltuğunda ise Kemal Uzun’un bulunduğu dizinin başrollerini, Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Şehsuvar Altaş, Füsun Kostak, Seray Kaya, Buse Arslan, Ahmet Kayakesen, Genco Özak, Zuhal Yalçın, Beren Gökyıldız ve Yeşim salkım ve Yıldız Kültür paylaşıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?