banner107

Yılbaşı tatili kaç gün olacak? | Yılbaşı resmi tatil günü

Yeni yıla sayını günlere kala arama motorları üzerinden en çok aranan kelime olan yılbaşı tatili kaç gün olacak sorusu yanıt buldu

Abone olbanner90
Akdeniz 29.12.2014, 22:23 29.12.2014, 22:23
314
Yılbaşı tatili kaç gün olacak? | Yılbaşı resmi tatil günü

Yılbaşı tatili kaç gün olacak?

31 Aralık 2014 Çarşamba gününe denk gelen yılbaşının haftasonu ile birleşmesi mümkün gözükmüyor. 1 Ocak 2015`in resmi tatil olmasının yanı sıra perşembe günü tatil yapacaklar cuma yıllık izinlerinden kullanarak toplamda 4 günlük bir tatil elde edebilir.

Normalde 1 gün olan resmi yılbaşı tatili bu yıl 1.5 güne çıkabilir. Resmi tatil 1 gün sonrası olduğu için yılbaşının tek tatil günü bugün olacak. Ancak resmi tatil olmadığı halde bu yıl da pek çok iş yerinde 31 Aralık öğleden sonra yarım gün izin uygulamasına gidilmesi bekleniyor. Buralarda çalışanlar 1.5 gün izin yapmış olacak. Yeni yılda tatilin en şanslıları ise hiç şüphe yok ki cuma gününü izin alarak eski yılın son yeni yılın ilk tatilini 4.5 güne uzatanlar olacak. Yılbaşı tatil gününde havalar nasıl olacak?

Yılbaşında İstanbul'un hava durumu nasıl olacak en çok merak edilen konuların başında geliyor. Sıcaklıkların 11-12 derecelerde seyrettiği İstanbul yeni yıla mevsim normallerinin üzerinde bir sıcaklıkla girecek. İşte il il ve İstanbul hava durumu. Meteoroloji Müdürlüğü'nün resmi sitesindeki uzun vadeli hava durumu raporlarına ve grafiklerine göre, 2015 yılbaşı gecesi ve 2014'ün son günü olan 30 Aralık Salı günü yurt genelinde hava durumu şöyle olacak: -Güney Batı bölgelerinde hava güneşli ve hafif yağmurlu -Ege, Marmara ve Trakya Bölgesi ile Karadeniz'in kıyı bölgesi yağmurlu -İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesi yoğun bulutlu (Doğu Anadolu bölgesi buzlanma ve don olaylarına müsait) -Güney Doğu Anadolu bölgesi ise az bulutlu ve güneşli Ayrıca Orta Karadeniz'in bazı illerinde ve Marmara'nın yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur görülebilir. Yılbaşı Tatil yerleri Vizesiz Tatil şartıne rekor başvuru! 2015 Yılbaşı ucuz tatilleri

Yılbaşı tatil yerleri yenilendi. 2015 Yılbaşı hem ucuz hem oldukça avantajlı. İşte Yılbaşı tatil vizesiz yer listeleri. Yılbaşı tatili nasıl olacak. Yılbaşına sayılı günler kala vizesiz yurt dışı veya yurt içi yılbaşı turları programları tatili büyük ilgi görüyor. Yılbaşı tatilini uzatmak ve yılbaşını en iyi şekilde geçirmek isteyenlerin durağı Balkanlar’a vizesiz turlar oldu.. İşte Yılbaşı fırsatları.. Yılbaşı turları bu yılda yoğun ilgi görüyor. 2015 yılının başlamasına sayılı gün kala yılbaşı turları tatili için fırsatlar halen devam ediyor. Bu senenin modası ise Balkanlar’a vizesiz turlar oldu. Vize problemi olmadan Balkanlar’ın eşsiz güzelliklerine ve harika bir yılbaşı gecesine uzanan yılbaşı turları birçok insanın yeni yıl ritüeli olma yolunda ilerliyor.Seyahat süresinin kısa olması yorulmanıza engel olurken Balkanlar’ın eşsiz güzelliklerine vizesiz erişim keyfide cabası oluyor. En çok tercih edilen ülkeler arasında Arnavutluk, Makedonya, Bosna Hersek, Sırbistan, ve Rusya yer alıyor.
Yorumlar (0)