ATB Canlı hayvan borsasında kurban satışları başladı

AKSARAY TİCARET BORSASI BAŞKANI HAMİT ÖZKÖK, CANLI HAYVAN PAZARINDA BAYRAMA KADAR KURBAN SATIŞLARININ BAŞLADIĞINI BELİRTEREK “KURBAN BAYRAMI ARİFESİNE GİRMİŞ BULUNMAKTAYIZ. BUGÜN İTİBARİYLE CANLI HAYVAN BORSAMIZDA KURBAN SATIŞLARIMIZ BAŞLAYACAK OLUP BAYRAM GÜNÜNE KADAR AKSARAY TİCARET BORSASI CANLI HAYVAN BORSASINDA ÜRETİCİLERİMİZİN ÜRETTİKLERİ ÇOK KALİTELİ KURBANLIK HAYVANLAR SATIŞA SUNULACAKTIR” DEDİ.

Abone olbanner90
AKSARAY 28.07.2020, 17:37
20
ATB Canlı hayvan borsasında kurban satışları başladı

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Canlı Hayvan Pazarında bayrama kadar kurban satışlarının başladığını belirterek “Kurban Bayramı arifesine girmiş bulunmaktayız. Bugün itibariyle Canlı Hayvan Borsamızda kurban satışlarımız başlayacak olup bayram gününe kadar Aksaray Ticaret Borsası Canlı Hayvan Borsasında üreticilerimizin ürettikleri çok kaliteli kurbanlık hayvanlar satışa sunulacaktır” dedi.

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, “Ben bu vesileyle üreticilerimizin yetiştirmiş oldukları kurbanlıkların bereketli olmasını, Aksaraylı hemşehrilerimizin kaliteli kurbanlık alarak dini vecibelerini yerine getirmelerini canı gönülden arzu ediyorum. Rabbim herkesin kurbanını kabul eylesin. Aksaray’da hemşehrilerimizin ihtiyacını karşılayacak kadar hem küçükbaş hem de büyükbaş kurban varlığı ile mevcut bir şekilde en kaliteli hayvanlar satışa sunulacaktır. Bugünden itibaren pazarı ziyaret etmeleri ve ticaretlerini gerçekleştirmelerini arzu ediyorum. Aksaray’da yetiştiricilerimizin özenle yetiştirmiş oldukları kurbanlık vasfını taşıyan hayvanları görmemiz, seçmemiz ve dolayısıyla satın almanız pazar yerimizde gerçekleşecektir. Ben bu vesileyle Canlı Hayvan Borsasına gelecek olan üreticilerimizin sosyal mesafeye dikkat ederek maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını önemle rica ediyorum. Kıymetli hemşehrilerimizin de kurban alımına gelirken maskesiz gelmemelerini önemle rica ediyoruz. Pazar yerimizde tüm önlemler alınmış olup sizleri üreticiyle buluşturmuş olmanın gayreti içinde olacağız. Şimdiden Kurban Bayramınızı tebrik eder, hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?