BOZYAZI DEĞİŞİME HAZIR

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, CHP Bozyazı Belediye Başkan Adayı Emrah Oğul ile birlikte Bozyazı’da mahalle ve pazaryeri esnaflarını ziyaret ederek sohbet etti.

Abone olbanner90
Anamur 07.03.2014, 22:30 07.03.2014, 22:30
432
BOZYAZI DEĞİŞİME HAZIR
 
Bozyazı Belediyesi’nin çalışmalarını yetersiz bulan esnaflar, “Bozyazı’da değişim vaktinin geldiğini bizler esnaf olarak görüyoruz. Burası yıllardır mahrumiyet bölgesi. Bozyazı’yı her anlamda artık gelişmiş bir ilçe seviyesinde görmek istiyoruz. Ayrıca modern bir pazaryerine ihtiyacımız var. Yeni dönem projelerinizi ilgiyle takip ediyoruz. CHP iktidarıyla inanıyoruz ki, Bozyazı da Mersin gibi çağdaş görünüme kavuşacaktır. Başkan Macit Özcan el atarsa, her yer Mersin olur” dedi.
Halkın yoğun ilgisiyle karşılanmaktan mutlu olduğunu ifade eden Başkan Macit Özcan, “Sorunlarınızı yapmış olduğumuz çalışmalarla tespit ettik. Ancak yerinde değerlendirmek için esnaf ziyaretini çok önemsiyoruz. Esnaflarımızın görüşünü alıyoruz ve sorunların çözümü konusunda önerileri değerlendiriyoruz. Belediye başkanı olarak her zaman esnafların yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Yeni dönemde ilçelerimizi de çok güzel hizmetler bekliyor. 30 Mart’ta CHP’yi hem Büyükşehir’de, hem de Bozyazı’da göreve getirin ki; çağdaşlığı, huzuru ve barışı Bozyazı’da da sağlayalım” diye konuştu. 
Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?