banner107

Mersimde Mahkum Cezaevinde Çöp Karıştıran Köpeği Yaktı

Mersinin Anamur İlçesindeki açık cezaevinde kalan bir hükümlü, çöpleri karıştırarak etrafa saçan köpeği üzerine mazot dökerek yaktı.

Abone olbanner90
Anamur 09.10.2014, 18:27 09.10.2014, 18:27
845
Mersimde Mahkum Cezaevinde Çöp Karıştıran Köpeği Yaktı
Mer sinin Anamur İlçesindeki açık cezaevinde kalan bir hükümlü, çöpleri karıştırarak etrafa saçan köpeği üzerine mazot dökerek yaktı. Alevler içinde kalan köpek, kendini toprakta yuvarlanarak söndürdü.

Anamur T Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumunda cinayet suçundan hükümlü olarak yatan 33 yaşındaki Niyazi Y., iddiaya göre cezaevi içinde konteynerdeki çöpleri karıştıran sokak köpeğini uzaklaştırmaya uğraştı. Çöpleri etrafa saçan köpek gitmeyince sinirlenen Niyazi Y., kurumun jeneratöründen temin ettiği mazotu köpeğin üzerine dökerek, bir kağıt parçasıyla tutuşturdu. Alevler içinde kalan köpek, can havliyle kaçtı. Bir toprak yığınına yatıp yuvarlanan köpek, kendini söndürmeyi başardı. Durumdan haberdar olan cezaevi yetkilileri, vücudunda yanıklar oluşan köpeğin tedavisi için veteriner çağırdı. Olayın cezaevi içerisinde olması nedeniyle Anamur Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. - Mersin

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109