Ölüm Teşhisini Adli Tıp Koyacak

Mithat ÜNAL/AGÜNDEM-Mersin´in Anamur İlçesi´nde faaliyet gösteren Anamur Özel ANAMED Hastanesi´nde 10 gündür tedavi gören ve bu sabah yaşamını yitiren 57 yaşındaki Yavuz Koruk´ın ölümüne Cumhuriyet Savcısı Müdahil oldu. Alınan bilgilere göre Savcı, ölüm sebebinin kaçak içki olmasından şüphelendiği talihsiz adamın cenazesini, Adana Adli Tıp Kurumuna gönderdi.

Abone olbanner90
Anamur 19.02.2017, 19:41 19.02.2017, 19:41 Vadi sağdıç
49
Ölüm Teşhisini Adli Tıp Koyacak
 Mithat ÜNAL/AGÜNDEM-Mersin´in Anamur İlçesi´nde faaliyet gösteren Anamur Özel ANAMED Hastanesi´nde 10 gündür tedavi gören ve bu sabah yaşamını yitiren 57 yaşındaki  Yavuz Koruk´ın ölümüne Cumhuriyet Savcısı Müdahil oldu. 

Alınan bilgilere göre Savcı, ölüm sebebinin kaçak içki olmasından şüphelendiği  talihsiz adamın cenazesini, Adana Adli Tıp Kurumuna gönderdi.  Koruk´un 10 gündür tedavi gördüğü ve bir süre önce de görme yetisini kaybettiği öğrenildi.  
Kaçak içkiden öldüğü şüphesinin ise gözlerini kaybetmesinden kaynaklandığı kaydedildi. Daha önce Anamur da zaman zaman kaçak içki operasyonu yapan Emniyet Müdürlüğü, Yavuz Koruk´un şüpheli ölümünün ardından bu yöndeki çalışmalarını yoğunlaştırdı.  
Koruk´un ölüm nedeni Adana Adli Tıp Kurumunun raporu ile belirlenecek. Koruk´a Allah´tan Rahmet yakınlarına da baş sağlığı diliyoruz. 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?