Çankaya parklarına ilaçlı dezenfekte

ÇANKAYA BELEDİYESİ KISITLAMA GÜNLERİNDE PARKLARI İLAÇLAYARAK NORMAL GÜNLERE DÖNÜŞ İÇİN ŞİMDİDEN HAZIRLIKLARINI YAPIYOR. KÜRESEL KORONA SALGINI NEDENİYLE TÜM DÜNYADA VE ÜLKEMİZDE ZOR GÜNLER YAŞANIRKEN ÇANKAYA BELEDİYESİ BİRÇOK ALANDA HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR. KISITLAMA NEDENİYLE EVLERİNDEN ÇIKAMAYAN VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARINA VE TALEPLERİNE CEVAP VEREN BELEDİYE EKİPLERİ BİR YANDAN DA İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

Abone olbanner90
ANKARA 21.05.2020, 10:46
4
Çankaya parklarına ilaçlı dezenfekte

Çankaya Belediyesi, kısıtlama günlerinde parkları ilaçlayarak normal günlere dönüş için şimdiden hazırlıklarını yapıyor.

Küresel korona salgını nedeniyle tüm dünyada ve ülkemizde zor günler yaşanırken, Çankaya Belediyesi birçok alanda hizmetlerine devam ediyor. Kısıtlama nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşların ihtiyaçlarına ve taleplerine cevap veren belediye ekipleri, bir yandan da ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. Salgının ilk gününden itibaren 65 yaş üstü vatandaşların ilaç ihtiyaçlarının temin edilmesinden market alışverişlerine, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan gıda yardımlarından evde kalan çocuklara kitap armağan edilmesine kadar birçok alanda çalışmalarını sürdüren Çankaya Belediyesi, bir yandan da normalleşme günlerine hazırlık yapıyor. Çalışmalar kapsamında ilçedeki çocuk parklarını ilaçlayan belediye ekipleri, çocukları korumaya yönelik önlemleri alıyor. İlçe genelinde parklar ilaçlanırken, oyun alanlarında da ilaçlama çalışmaları devam ediyor. Özel olarak hazırlanmış solüsyonları kullanan ekipler, kaydıraklardan salıncaklara kadar miniklerin el teması kurdukları bütün alanları dezenfekte ediyor.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?