Kemer Belediyesi’nden öğrencilere danışma merkezi

KEMER BELEDİYESİ İLE İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞ BİRLİĞİNCE ÜNİVERSİTE SINAVINDAN SONRA TERCİH YAPACAK OLAN ÖĞRENCİLER İÇİN DANIŞMA MERKEZİ OLUŞTURULDU.

ANTALYA 29.07.2020, 15:42
2
Kemer Belediyesi’nden öğrencilere danışma merkezi

Kemer Belediyesi ile İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliğince üniversite sınavından sonra tercih yapacak olan öğrenciler için danışma merkezi oluşturuldu.

Belediye Başkanı Topaloğlu’nun gazinodan eğitim yuvasına dönüştürdüğü Ahmet Erkal Destek Eğitim Merkezinde oluşturulan danışma merkezinde öğrenciler ücretsiz olarak danışabilecekler. Oluşturulan danışma merkezi, Kurban Bayramı sonrası öğrencilere ve velilerine hizmet vermeye başlayacak.

Başkan Topaloğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, “Öğrenciler bizim geleceğimizin anahtarıdır. Eğitimin olmadığı bir yerde başarı sağlanamaz. Üniversite sınavında giren öğrencilerimizin tercihleri sırasında onlara yardımcı olmak üzere ücretsiz danışma merkezi oluşturduk. İstanbul Aydın Üniversitesi ile iş birliği yaparak öğrencilerimize tercihlerinde yardımcı olmaya çalışacağız. Eğitim varsa gelecek var sloganıyla eğitime yaptığımız katkılar devam edecektir.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?