Terminalde kan bağışı kampanyası düzenlendi

KORONA VİRÜS SÜRECİNDE KAN STOKLARI AZALAN KIZILAY’A BİR DESTEK DE ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞİRKETİ ANTALYA ULAŞIM A.Ş.’DEN GELDİ. ANTALYA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ’NDE ANTALYA ULAŞIM AŞ VE TÜRK KIZILAY ANTALYA ŞUBESİ İŞBİRLİĞİ İLE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENDİ.

Abone olbanner90
ANTALYA 28.07.2020, 14:13
7
Terminalde kan bağışı kampanyası düzenlendi

Korona virüs sürecinde kan stokları azalan Kızılay’a bir destek de Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketi Antalya Ulaşım A.Ş.’den geldi. Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde Antalya Ulaşım AŞ ve Türk Kızılay Antalya Şubesi işbirliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Antalya Ulaşım A.Ş. ve Türk Kızılay Antalya Şubesi işbirliği ile Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde “Hayata Kan Verin” sloganıyla kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi. Kampanyaya Antalya Ulaşım A.Ş. çalışanları ve yolculuk yapmak için terminale gelen vatandaşlar destek verdi. Gün boyu süren kan bağışı kampanyası kapsamında Kızılay ekipler tarafından gerekli hijyen önlemleri alınırken, vatandaşlar da gönül rahatlığıyla kan bağışlarını yaptı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?