banner119

Mersin’deki yangında 3 kişinin cansız bedenine ulaşıldı

MERSİN'DE BİR MOBİLYA ATÖLYESİNDE BAŞLAYARAK BİTİŞİĞİNDEKİ İKİ ATÖLYEYE DAHA SIÇRAYAN VE 1 İTFAİYE ERİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ YANGINDA, KAYIP OLDUĞU DEĞERLENDİRİLEN 4'DEN 2'SİNİN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI.

Abone olbanner90
ASAYİŞ 20.04.2023, 10:39
1
Mersin’deki yangında 3 kişinin cansız bedenine ulaşıldı

Mersin’de bir mobilya atölyesinde başlayarak bitişiğindeki iki atölyeye daha sıçrayan ve 1 itfaiye erinin hayatını kaybettiği yangında, kayıp olduğu değerlendirilen 4’ işçiden 3’ünün cansız bedenine ulaşıldı.

Merkez Akdeniz ilçesi Sanayi Sitesindeki bir mobilya atölyesinde dün akşam saatlerinde çıkan yangın, kısa sürede büyüyerek bitişiğindeki diğer atölyelere de sıçradı. Yanıcı maddelerin yoğunluğu nedeniyle söndürme çalışmalarının güçlükle yapıldığı yangına, Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekiplerinin yanı sıra Emniyet Müdürlüğünün Toplumsal Olaylara Müdahale Araçları da (TOMA) müdahale etti. Gece geç saatlerde kontrol altına alınabilen yangınla ilgili süren soğutma çalımları sırasında bir itfaiye eri hayatını kaybetti.

Ayrıca, kayıp olduğu değerlendirilen 4 kişiye ulaşmak için çalışmalara devam edildi. Bugün sabahtan itibaren yapılan çalışmalarda 4 işçiden 3’ünün cansız bedenine ulaşıldı.

Ekiplerin diğer kişinin bulunması için de çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

Yorumlar (0)