Kıyı Ege Belediyeler Birliği çalışmalarına yeniden başladı

KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ TEMMUZ AYI OLAĞAN TOPLANTISI, İZMİR’İN KONAK İLÇESİNDE BULUNAN SELAHATTİN AKÇİÇEK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YAPILDI.

Abone olbanner90
AYDIN 29.07.2020, 09:35
14
Kıyı Ege Belediyeler Birliği çalışmalarına yeniden başladı

Kıyı Ege Belediyeler Birliği Temmuz Ayı Olağan Toplantısı, İzmir’in Konak ilçesinde bulunan Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kuşadası Belediyesi’ni temsilen Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan’ın katıldığı toplantıda Birlik Encümeni’ne ve komisyonlarına üye seçimleri yapıldı.

Korona virüs salgını nedeniyle Nisan ayından bu yana toplanamayan Kıyı Ege Belediyeler Birliği Meclisi’nin Kıyı Ege Belediyeler Birliği ve Konak Belediye Başkanı Abdül Batur başkanlığında düzenlenen Temmuz ayı olağan toplantısına Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan katıldı. Birlik Encümeni’nin yanı sıra Plan ve Bütçe, Mahalli İdareler, Çevre, Kültür ve Turizm, İmar, Kadın Fırsat Eşitliği, Hukuk, Sağlık ve Organik Tarım komisyonlarına üye seçimlerinin yapıldığı toplantıda birliğin kesin hesap cetveli, ekli cetvelleri ve faaliyet raporu da görüşülerek karara bağlandı.

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, yaşanan korona virüs salgını nedeniyle üç aydır toplanamayan Kıyı Ege Belediyeler Birliği’ nin Temmuz ayı toplantısının ardından faaliyetlerine kaldığı yerden devam edeceğini belirterek “Kuşadası Belediyesi’ nin de üyesi olduğu Kıyı Ege Belediyeler Birliği, geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de belediyelerimiz arasında dayanışma ve işbirliği anlayışını geliştirerek ortak projeler üretmeye devam edecektir” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?