Koçarlılı muhtarlardan Başkan Nedim Kaplan’a teşekkür

KOÇARLI BELEDİYE BAŞKANI NEDİM KAPLAN HİZMETLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR. BAŞKAN KAPLAN, KARADUT VE TİMİNCİLER MAHALLE MUHTARLARININ İSTEĞİ ÜZERİNE GEREKLİ TALİMATI VEREREK TALEPLERİ YERİNE GETİRDİ. MUHTARLAR BAŞKAN KAPLAN’A HİZMETLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİLER.

AYDIN 15.08.2020, 12:19
14
Koçarlılı muhtarlardan Başkan Nedim Kaplan’a teşekkür

Koçarlı’ta bağlı kırsal Karadut mahallesindeki Gölet temizliği ve köy meydanı düzenlenmesi ile Timinciler Mahallesi’nin yol çalışmaları tamamlandı. Her iki köyün muhtarı da sorunlarını çözen Koçarlı Belediye Başkanı nedim Kaplan’a teşekkür etti.

Karadut Mahalle Muhtarı İlkin Yalçın, mahallede bulunan göletin temizlenmesi, genişletilmesi ve mahalle meydanında düzenleme çalışması talebinin kısa sürede tamamlandığını belirterek Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Timinciler Mahalle Muhtarı Mehmet Uykucu da mahalledeki yol sorununu çözdüğü için Başkan Kaplan’a teşekkür ederek "Her türlü talebimiz anında karşılandığı için köy halkımız adına Başkanımıza teşekkür ediyorum" dedi.

“Tüm mahallelerde düzeltme ve genişletme çalışmaları yapılacak”

Mahallelerin rutin hizmetlerinin yanı sıra muhtarların taleplerini de ivedilikle çözme yoluna gittiklerini kaydeden Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “Her bir muhtarımız başımızın tacıdır. Ortak akıl ile birlikte altından kalkamayacağımız sorun yok. Sırasıyla tüm mahallelerimizde yayla ve bahçe yollarında greyder ile çalışmalar yapılacak. Marka İlçe olma yolunda birlikte omuz omuza çalışacağız” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?