Onur Akın siyaseti bıraktı Onur Akın siyaseti bıraktı


Genç çiftin düğün törenine Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, CHP Mersin Milletvekili Talat Dinçer, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Erol Yaşar, Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer, TESKOMB Adana 1. Bölge Başkanı Muhammet Yalçın, Mersin’de kurulu esnaf odası başkanları ile siyasi parti başkanları ve iş dünyasının değerli temsilcileri katılım gösterdi.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Veysel Sarı, Mezitli Beyaz Saray düğün salonunun eşsiz huzur veren atmosferinde misafirlerini tek tek karşılayarak en iyi şekilde ağırlarken, hüzün ve sevinci bir arada yaşadı.
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın kıydığı nikahta, genç çift bir ömür mutluluğa evet derken, bu mutlu ana Mersin Milletvekilleri Ali Kıratlı, Talat Dinçer, Me.Ü Rektörü Prof.Dr Erol Yaşar, Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Ak Parti Mersin il Başkanı Adem Aldemir, Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer, TESKOMB 1. Bölge Başkanı Muhammet Yalçın ile MİY Taraftarlar Derneği Başkanı Halit Şimşek nikah şahitliği ile tanıklık etti. Genç çift görkemli düğün töreni sonrası ise balayı için KKTC’ye hareket etti.