banner107

Facebook Açılmıyor

Sosyal Paylaşım siteleri içinde en popüler olan Facebook bazen açılmıyor. Facebook Neden Açılmıyor? İşte Facebook Neden Açılmıyor? sebepleri…

Abone olbanner90
Teknoloji 19.11.2014, 19:24 19.11.2014, 19:24
418
Facebook Açılmıyor
 Facebook neden açılmıyor? Tartışılmaz dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesine şu sıralar erişim sağlanamıyor. Facebook’a neden giremiyorum diye endişe etmenize gerek yok. Henüz net bir açıklama yapılmasa da bunun nedeninin daha önce de sık sık yaşanan bölgenizde bulunan bağlantı sistemi ile ilgili olabileceğini düşünüyoruz.

Kısa bir süre sonra tekrar facebook giriş yapmaya çalışın. Eğer hala face neden giremiyorum diyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden sıkıntınızı belirtin. Sizlere yardımcı olmaya çalışalım..

Bugün facebook neden açılmıyor 2014 çözümü ve nedeni anlatım yapalım. Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’a girmekte zorluk mu çekiyorsunuz. Facebook yavaş çalışıyor, Facebook neden açılmıyor 2014 gibi sorunlarla bu sayfa girdiyseniz sizler için Facebook niye açılmıyor bunun sebepleri ve çözümleri ile ilgili birkaç ipucu vereceğiz.

Facebook’a bu aralar girişte zaman zaman sorunlar çıkabiliyor. Genelde e-posta adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra giriş yap dediğinizde beyaz bir sayfada kalıyor. ya da sayfanın bir kısmı yükleniyor bir kısmı yüklenmiyor. Sayfanızı yenileseniz de aynı şekilde donup kalıyor. Bunun sebebi kimi zaman doğrudan Facebook’tan kaynaklanıyor, kimi zamanda kullanıcının bilgisayarından kaynaklanır. Biz Facebook’a müdahale edemeyeceğimiz için kendi bilgisayarımızda olan problemlere odaklanmalıyız. Mart Nisan Mayıs 2014 Facebook niçin açılmıyor sebeplerine bakalım.

İlk Adım: Bilgisayarınızı Virüs Taramasından Geçirin

Bilgisayarınızı lisanslı sürümü olan bir antivirüs programıyla komple taratın. Bu tarama, girişi ağırlaştıran kimi zararlı yazılımları sisteminizden temizleyerek bilgisayarınızı rahatlatacaktır.

İkinci Adım: Facebook Yavaş Çalışıyor Çözüm Yolu

Facebook’a girişte adres çubuğunda yer alan ve “https://www.facebook…..”   diye başlayan kısmı “http://www.facebook ….” yaprak girmeye çalışın. Yani bağlantıda yer alan “S” harfini silerek giriyoruz.
Yorumlar (1)
canan 7 yıl önce
facebook acılmıyor ya beni sinirden öldürcek zaten çalındı facebook um tam oldu :)