Google'dan Para Kazandıran Uygulama Müjdesi

Google'dan Para Kazandıran Uygulama Müjdesi

Abone olbanner90
Teknoloji 01.12.2020, 15:09
111
Google'dan Para Kazandıran Uygulama Müjdesi

Görevlerin tamamlanması ve seviye atlanmaya dayanan oyunların ve uygulamaların sayısı her geçen gün daha da artarken bir yenisi de Google tarafından duyuruldu. Bu uygulamanın farkı ve dikkat çeken yönü ise gerçekten para kazandırıyor olmasıydı. Task Mate adı verilen uygulamada kullanıcılardan istenen görevleri tek tek ve başarıyla yerine getirmekti. Bir tek ülkede ve sınırlı sayıda kişi arasında denenen uygulamanın test aşamasında olduğu da bildirildi.

Anketlerden Sonra Task Mate

Google'ın en son duyurusunu yaptığı Ödüllü Anketler uygulaması sayesinde anketlerin doldurulmasına karşılık Google Play bakiyesi kazanılmasını sağlayan bir sistem ortaya çıkmıştı. Bir yenilik daha duyuran Google şimdi de Task Mate ile görevlerin yapılması halinde banka hesaplarına yatırılmak üzere gerçek para vermeye hazırlanıyor. milyoner.com  

Deneme Aşamasında

Kullanıcıların görevleri yapması ve buna karşılık da bankaya veya dijital cüzdana ödeme yapılması bekleniyor. Görev grupları arasında farklı işlemler bulunuyor. Bunları yaparak yerel dile çevirme görevlerinden bile para kazanabiliyorsunuz.

Görevlerin Niteliği

Sözlü kelime öbeklerini yazarak kaydetmeniz veya İngilizce yazılmış bir sözcük öbeğini yerel dile çevirmeniz istenebiliyor. Bir başka kategori ise bir mağazanın veya hizmet veren bir kurumun fotoğrafını çekmek oluyor. Google sunduğu hizmetleri geliştirmek adına vereceğiniz emeklere ve iyileştirmelere karşılık ödeme yapmış oluyor. Bu sayede evden tamamladığınız görevlerin ücretine bakarak alıp almayacağınıza da karar veriyorsunuz.

Yorumlar (0)

banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner109