banner107

İnternet Çok ucuzlayacak Sözleşmeliler Ne olacak

İnternet Çok ucuzlayacak Sözleşmeliler Ne olacak. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan sürprizi açıkladı.Türkiye'de kimse internetsiz kalmasın diye sudan ucuz internet fiyatlarıyla geleceklerini duyurdu.İnternet fiyatlarının ne kadar olacağı ise şimdiden merak konusu?

Abone olbanner90
Teknoloji 10.01.2015, 23:22 10.01.2015, 23:22
558
İnternet  Çok ucuzlayacak Sözleşmeliler Ne olacak
 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan sürprizi açıkladı.Türkiye'de kimse internetsiz kalmasın diye sudan ucuz internet fiyatlarıyla geleceklerini duyurdu.İnternet fiyatlarının ne kadar olacağı ise şimdiden merak konusu?

Günümüzde neredeyse internetin girmediği ev kalmadı. İnternetin bu kadar sık kullanıldığı çağda fiyatlarda ki yükseklikte sorun oluyordu. Bakan Lütfi Elvan katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Bunlardan biride internet fiyatlarında ki değişiklik oldu.  Lütfi Elvan katıldığı bir televizyon programında gündeme ait soruları yanıtlayan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, internet fiyatlarının ucuzlayacağı müjdesini verdi. 4G ihalesinin seçimden önce yapılacağını ifade eden Elvan, "Fiyatlarda çok ciddi düşüşler söz konusu oldu ama politika olarak internet fiyatlarının daha da aşağıya indirilmesi yönünde çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki dönemde bu fiyatlar daha da aşağıya inecek, onun müjdesini verelim" diye konuştu.
Yorumlar (0)