Mersin’de araç muayenesi artık sadece randevuyla yapılacak

TÜVTÜRK Tarsus Araç Muayene İstasyonu’nun da 7 Haziran gününden itibaren randevulu sisteme dahil olmasıyla TÜVTÜRK’ün Mersin sınırları içinde bulunan 6 istasyonu da artık sadece randevu ile hizmet vermeye başladı.

Bilim/Teknoloji 12.06.2016, 10:04 12.06.2016, 11:06 Vadi sağdıç
9
Mersin’de araç muayenesi artık sadece randevuyla yapılacak
 TÜVTÜRK’ün, Mersin’deki araç muayene istasyonları artık sadece randevu ile hizmet verecek. Geçen aylarda, Mut Araç Muayene İstasyonu’nun, sadece randevu ile hizmet vermeye başlamasının ardından, bu kez de Tarsus Araç Muayene İstasyonu randevulu sisteme dahil oldu. 7 Haziran tarihinden itibaren, Tarsus İstasyonu’na randevusuz araç kabulü yapılmayacak.

TÜVTÜRK Yetkilileri Mersinli araç sahiplerini, araçlarını istasyonlara getirmeden önce mutlaka randevu almaları konusunda bilgilendirdi.Sadece randevu ile hizmet veren istasyonlarda muayene taleplerinin eşit şekilde dağılmasının mümkün olduğunu belirten TÜVTÜRK yetkilileri, bu sistem sayesinde araç kullanıcılarının istasyonda daha az beklediğine dikkat çekti.

Araç muayene istasyonlarına sadece randevulu araçların kabul edilmesinin müşteri memnuniyetinde artış sağladığını hatırlatan yetkililer bu uygulama ile Mersin’de de müşteri memnuniyetinde artış sağlanmasını beklediklerinin altını çizdiler.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?