Mudanya’da yaz temizliği

MUDANYA BELEDİYESİ, İLÇE GENELİNDE PARK, SOKAK VE CADDELERDE YAZ TEMİZLİĞİNE BAŞLADI. FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI PARK VE BAHÇELER BİRİMİ EKİPLERİ;ÜÇ GÜN BOYUNCA İLÇENİN TAMAMINDA PARK, SOKAK VE CADDELERDE OT TEMİZLEME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRECEK.

Abone olbanner90
BURSA 20.05.2020, 15:36
8
Mudanya’da yaz temizliği

Mudanya Belediyesi, ilçe genelinde park, sokak ve caddelerde yaz temizliğine başladı. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Park ve Bahçeler Birimi ekipleri;üç gün boyunca ilçenin tamamında park, sokak ve caddelerde ot temizleme çalışması gerçekleştirecek.

Mudanya Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte cadde ve sokaklardan oyun parkları ve ortak yaşam alanlarına kadar ilçe genelinde temizlik çalışmasına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Park ve Bahçeler Birimi ekipleri, üç gün boyunca ilçenin tamamında park, sokak ve caddelerde ot temizleme çalışması gerçekleştirecek. Daha temiz bir Mudanya için çalıştıklarını ifade eden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz, cadde ve sokakları temizlemeyi sürdürüyor. Çimler biçiliyor, yabani otlar temizleniyor. Parklarda yeşillendirmeler yapılıyor. Bu çalışmamız, sırasıyla tüm mahalle ve sokaklarımıza gelecek. Mudanyalı hemşerilerimin sağlıkla yaşaması için ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?