banner107

Çaykur Rizesporlu Futbolcu Ali Adnan, Irakta Savaşıyor Mu?

Çaykur Rizesporun sol kanat oyuncusu Ali Adnanın sosyal medyada yer alan Iraktaki asker uniformalı resmi herkesi şaşırttı.

Abone olbanner90
Dünya 16.06.2014, 19:19 16.06.2014, 19:19
256
Çaykur Rizesporlu Futbolcu Ali Adnan, Irakta Savaşıyor Mu?
Spor Toto Süper Lig takımlarından Çaykur Rizesporun Iraklı futbolcusu Ali Adnanın sosyal medyadaki resimleri adeta bomba etkisi yarattı.

AİLE ÜYELERİNİ RİZEYE GETİRMEK İSTİYOR

Işid terör örgütüne karşı Irak ordusuna katıldığı iddia edildi. Konuyu Irak bölgesine hakim muhabirlere soran Eurosport.com Türkiye, Ali Adnanın sadece destek amaçlı askerlerin yanında olduğu ve herhangi bir çatışmaya girmediği bilgisine ulaştı. Ayrıca Ali Adnanın Irakta bulunan bazı aile üyelerini Rizeye getirmeye çalıştığı da belirtildi.

ALİ ADNAN ÇATIŞMAYA GİRMEDİ

Ayrıca Çaykur Rizepor kulübü, Ali Adnana ulaştı ve oyuncunun Bağdatta olduğunu Eurosport.com Türkiyeye doğruladı. Ancak oyuncunun sağlık durumu ile ilgil bir sıkıntı olmadığı ve yıldız ismin bir çatışma içerisine girmediği aktarıldı.

IRAK ORDUSUNA KATILDI İDDİASI

Irak Haber Ajansı iraqfpg.com ise, Ali Adnanın savaşa girmeye diğer Irak Milli Takım futbolcuları gibi hazır olduğunu geçti. Haberin detaylarında ise Ali Adnanın cumartesi günü Irak Ordusuna teslim olduğu iddia edildi.

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109