DÜNYA STARLARINI TÜRKİYE'YE GETİREN İSİM: SİNAN SİNER

DÜNYA STARLARINI TÜRKİYE'YE GETİREN İSİM: SİNAN SİNER

Abone olbanner90
Dünya 08.06.2021, 15:41
51
DÜNYA STARLARINI TÜRKİYE'YE GETİREN İSİM: SİNAN SİNER

Günümüze kadar Türkiye'de görülmüş her dünya starının yanında görülen ünlü menajer Sinan Siner, ünlü isimleri Türkiye'ye getiren kilit isim olarak görülüyor.

Ace Hood, Cardi B, Akon, Drake, Dj Snake, Chris Brown, Juicy M, Kanye West, Lil Wayne, Sean Paul, Snoop Dogg, Tyga, Willy William, Daft Punk, T-Pain, Pascal Junior, Lil Jon, Les Twins, İmpera, Dj Nabs, Dj Kimbo, Diplo, Ronaldinho, Khabib Nurmagomedov, 50 Cent isimlerinin menajerliğini Sin Management & Booking ile üstlenen Sinan Siner, Türkiye'nin en ünlü isimleri arasında yerini alıyor.

Dünya starlarının menajeri Sinan Siner, Türkiye'ye getirdiği sayısız dünya starları ve gerçekleştirdiği projeler ile adından sıkça söz ettirmişti. 50 Cent, Christiano Ronaldo, Ronaldinho'nun Türkiye'ye geldiği dönemlerde en çok konuşulan ve merak edilen ünlülüler arasında yerini alarak tüm Türkiye'nin dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Pandemi koşullarının mümkün kıldığı durumlar neticesinde hayata sunmaya beklediği projelerin tüm dünyada yankı oluşturacağını ve Türkiye'nin adını sıkça dünyaya duyuracağını belirtti.

Sinan Siner, sosyal medya hesaplarından paylaştığı ünlü isimler ile fotoğraf ve videoların binlerce kişi tarafından yoğun ilgi görmesi, sürekli gündem olan isim haline gelmiş durumda.

Daha fazla bilgi için:

http://www.sinmanagement.com/

https://instagram.com/mrsinsiner

Yorumlar (0)

banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner109