Game Of Thrones 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk yayınlandığı günden beri gerek dünyaca gerekse ülkemizce izlenen Game Of Thrones, yani Taht Oyunları geçtiğimiz aylarda sezon finalini yapmış ve kitleleri merak dolu gözlerle sonraki sezonu dört gözle beklemelerine neden oldu. 2015 Te karışınıza gelecek olan Game Of Thrones’ın 5. Sezonu 2015 te başlayacak

Abone olbanner90
Dünya 16.11.2014, 19:30 16.11.2014, 19:30
340
 İlk yayınlandığı günden beri gerek dünyaca gerekse ülkemizce izlenen Game Of Thrones, yani Taht Oyunları geçtiğimiz aylarda sezon finalini yapmış ve kitleleri merak dolu gözlerle sonraki sezonu dört gözle beklemelerine neden oldu. Efektleri nedeniyle yayın süresi uzun olan Game Of Thrones, sezon finalini yaptıktan sonra akla gelen ilk soru heralde şu olmuştur; Game Of Thrones’ın 5. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?
Dünyanın en çok izlenen  dizi si olan   Game Of Thrones’ın 5. Sezonu Ne Zamanbaşlayacağı merak konusu 


 
Tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilen efsanevi dizi Game of Thrones’un setinden yeni fotoğraflar ortaya çıktı. 5. sezon çekimlerini sürdüren Game of Thrones setinden gelen fotoğraflar dizinin hayranlarında büyük merak uyandırdı.

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı olan Game of Thrones’un tüm hızıyla devam eden 5’inci sezon çekimlerinden fotoğraflar yayınlandı. Büyük bir kısmı Hırvatistan’ın Dubrovnik kentinde çekilen dizinin set fotoğrafları, Game of Thrones 5. sezon hakkında küçük ipuçları veriyor. 

CERCEİ LANNİSTER'I BÜYÜK SIKINTILAR BEKLİYOR

Serinin 4’üncü ve 5’inci kitaplarını konu alacak yeni sezonda babasının ölümünden sonra gücü eline geçiren Cercei Lannister, bir önceki sezona oranlara daha büyük sıkıntılar yaşayacak. 

GAME OF THRONES 5. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yazar George R. R. Martin’in aynı adlı roman serisinden uyarlanan ve bir televizyon klasiği olarak kabul edilen dizinin merakla beklenen yeni sezonu, 2015 yılında hayranlarıyla buluşacak. Dizide dört sezon boyunca rol alan Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke ve Kit Harington yeni sezonda da rol alacak. 

ABD YAYININDAN 24 SAAT SONRA TÜRKİYE'DE!
Çekimleri hala devam eden dizi ülkemizde ABD yayınından 24 saat sonra CNBC-e'de yayınlanacak. 

Dizi hakkında bilgi vermek gerekirse, dizinin senaristleri yeni karakterlerin yer alacağını bildirmişlerdi. Ayrıca dizinin yapımcı şirketi HBO Game Of Thrones 5. Sezon da daha fazla heyecanlı olacağını aktardılar. Diziye ilk katılan The Good Wife’da izlediğimiz Pedro Pascal, dizinin 5. sezonunda “Prince Oberyn Martell” karakteriyle karşımıza çıkacaktır.
Game of Thrones 5.Sezon için hazırlıklar büyük bir titizlik içerisinde devam etmekte.  Dünyada en çok izlenen dizide Game of Thrones 5.Sezon yine büyük süprizleri beraberinde getirecek. Game of Thrones 5.Sezon diziye katılacak karakterleri video'da bulabilirsiniz.
Gelelim Game Of Thrones 5. Sezon ne zaman başlayacak sorusuna. Tahminlerimize göre dizi 2014’ün Nisan ayında ekranlara gelebilir. Kesin bilgi olmamakla birlikte önceki sezonlara göre bir değerlendirmedir bu.

Game Of Thrones ile ilgili daha fazla bilgiyi sitemizi takip ederek bulabilirsiniz.

Kaynak: Vadi Sağdıç
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109