Cumayeri’nde bayram temizliği gece gündüz devam ediyor

DÜZCE’NİN CUMAYERİ BELEDİYESİ’NDE BAYRAM HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR. BAYRAMA GÜNLER KALA İLÇE MERKEZİNDE CUMAYERİ BELEDİYESİ TARAFINDAN TEMİZLİK İŞLERİ EKİPLERİ BAYRAM TEMİZLİĞİ YAPARAK İLÇEYİ BAYRAMA HAZIRLIYOR.

DÜZCE 29.07.2020, 14:26
4
Cumayeri’nde bayram temizliği gece gündüz devam ediyor

DÜZCE(İHA) – Düzce’nin Cumayeri Belediyesi’nde bayram hazırlıkları devam ediyor. Bayrama günler kala ilçe merkezinde Cumayeri Belediyesi tarafından Temizlik İşleri ekipleri bayram temizliği yaparak ilçeyi bayrama hazırlıyor.

Düzce’nin Cumayeri ilçesinde Kurban Bayramı öncesi ilçe merkezinde temizlik çalışmaları yapılarak ilçe bayrama hazırlanıyor. Gece de devam eden temizlik çalışmalarına Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Akbulut’ta katılarak ilçenin ana caddesindeki temizlik çalışmalarını denetledi ve yıkama işlemine yardım etti.

Çalışmalar sonunda açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Özkan Akbulut; “Ekiplerimiz ile birlikte ana arterlerin tamamını tazyikli suyla yıkayarak ilçemizi tertemiz bir Kurban bayramına hazırlıyoruz. Kurban bayramının ilçemize, hemşehrilerimize ve İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini temenni ediyor, hayırlı bayramlar diliyorum." dedi

Akbulut; Cumayeri’nin temizliği ve sağlıklı bir çevre için her zaman olduğu gibi çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini belirtti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?