Ertan Taşlı Muhtarlar Gününü kutladı

5. BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI, MUHTAR GÜNÜ NEDENİYLE YAPTIĞI AÇIKLAMADA “MUHTARLARIMIZ ÖNEMLİ BİR GÖREVİ YERİNE GETİRMEKTEDİRLER” DEDİ.

DÜZCE 19.10.2020, 15:34
8
Ertan Taşlı Muhtarlar Gününü kutladı

5. Bölge Birliği ve Düzce Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, Muhtar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada “Muhtarlarımız önemli bir görevi yerine getirmektedirler” dedi.

Taşlı 19 ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yayınladığı mesajında “Demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturan muhtarlık teşkilatı, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden, devletimizin her noktadaki kurumsal temsilciliğidir. Muhtarlarımız, bir yandan köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynarken, diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Vatandaşlarımızın kamu ve yerel yönetimlerce gerçekleştirilen hizmetlerle buluşması, insanımızın mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için kamu ve yerel yönetimler arasında önemli bir köprü vazifesi gören tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?