Anamur Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Mezuniyet Balosu

Mersin Üniversitesi Anamur Meslek Yüksekokulu’ndan bu yıl mezun olan öğrenciler, Perşembe günü Anamur Kültür Merkezi’ndeki diploma töreninin ardından düzenlenen Mezuniyet Balosu’nda coştular.

Abone olbanner90
Eğitim 10.05.2014, 21:24 10.05.2014, 21:24
335
Anamur Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Mezuniyet Balosu
Anamur Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.Akif Altınbıçak yaptığı konuşmada, bu yıl 17.mezunlarını verdiklerini belirtti ve öğrencilerine bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi. Anamur Meslek Yüksekokulunun öğrencileri hayata hazırlamakta yüksek başarılı bir okul olduğunu kaydeden Altınbıçak, "Arkadaşlar, artık sizleri hayata gönderiyoruz. Ama böyle yaparak sanmayın ki sizleri yalnız bırakıyoruz. Hayatın her anında yanınızdayız ve desteğinize hazırız. Bağımızı koparmayalım. Sizleri çok iyi yerlerde görmek istiyoruz" dedi.

Öğrenciler, çalınan müzikler eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler. Zaman zaman slov danslarla romantik bir ortam estiren öğrenciler, oyun havaları ve halaylarla sahnenin tozunu attırdılar.

Mezuniyet Balosuna Anamur Meslek Yüksekokulu Müdürü Yardımcı Doçent Doktor Akif Altınbıçakın yanında öğretim görevlileri, idari kadro, öğrenciler ve bazı veliler katıldı. - MERSİN

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
 
Bu Haberle İlgili Yorumlar
  • Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
    Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın formunu kullanabilirsiniz.
Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın:
Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Sondakika.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
if (getCookie("yorumbilgi") != null) { var yrs; yrs= getCookie("yorumbilgi"); yrs= yrs.split("#"); document.getElementById(adSoyad).value = yrs[0]; document.getElementById(email).value = yrs[1]; }
Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?