ODTÜ’DEN BAŞKAN TUNA’YA PLAKET

Eğitime sunduğu katkılar ve Toroslar’da 17 okul yeri yapılması için arsa tahsis eden Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya bir plakette ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’ndan geldi.

Abone olbanner90
Eğitim 11.01.2014, 14:46 11.01.2014, 14:46
270
ODTÜ’DEN BAŞKAN TUNA’YA PLAKET
 Okul yönetiminin daveti üzerine okula giderek öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkan Tuna’ya, 3 yıldır Toroslar İlçesi’nde faaliyet gösteren ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Müdürü Seval Karakuş tarafından bir teşekkür plaketi takdim edildi.
Başkan Tuna’nın eğitime verdiği önemi takdir ettiklerini belirten Karakuş, bu desteklerin devam etmesi dileğinde bulundu.

Çalışma yol haritalarında sağlık, eğitim ve gençliğin öncelikli unsur olduğunu belirten Başkan Tuna ise çalışmalarının takdir edilmesinin kendilerinin hizmet aşkını daha da arttırdığını dile getirdi.

Başkan Tuna; “Önceliğimiz, eğitim ve geleceğimizdir”

Eğitime sundukları katkıların artarak devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Hamit Tuna; “İlçemizde 10 yılda 17 okul yeri için arsa tahsisinde bulunduk. Bir Milletin geleceğe umutla bakabilmesinin tek yolu çocuklarını ve gençlerini iyi yetiştirmesiyle mümkündür. Bizim de Toroslar Belediyesi olarak amacımız; gençlerimizin en iyi şartlarda eğitim almaları ve onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. ODTÜ kolejimizin ilçemizde faaliyet göstermesi bizleri oldukça memnun etmektedir. Bizlere bu plaketi layık gören ODTÜ Koleji’nin değerli yöneticilerine, öğretmelerine ve velilerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Yorumlar (0)