4 projeye ‘Fikrinle Enerji Kat’ ödülü

CK ENERJİ TARAFINDAN ELEKTRİK SEKTÖRÜNÜ GELİŞTİRECEK YENİLİKÇİ FİKİRLERİ TEŞVİK ETMEK İÇİN 2016 YILINDAN BU YANA DÜZENLİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN ‘FİKRİNLE ENERJİ KAT YARIŞMASI’NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU. JÜRİ, GRUP BÜNYESİNDEKİ FARKLI ŞİRKETLERİNDEN 8 ÇALIŞAN TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN 4 PROJEYİ ÖDÜLE LAYIK GÖRDÜ.

Abone olbanner90
Ekonomi 12.11.2020, 14:21
17
4 projeye ‘Fikrinle Enerji Kat’ ödülü

CK Enerji tarafından elektrik sektörünü geliştirecek yenilikçi fikirleri teşvik etmek için 2016 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen ‘Fikrinle Enerji Kat Yarışması’nın kazananları belli oldu. Jüri, grup bünyesindeki farklı şirketlerinden 8 çalışan tarafından geliştirilen 4 projeyi ödüle layık gördü.

Elektrik sektörünün öncü şirketi CK Enerji tarafından 2016 yılından bu yana düzenli olarak verilen ‘Fikrinle Enerji Kat Ödülleri’ sahiplerini buldu. Grup bünyesindeki farklı şirketlerin Genel Müdürleri ve üst düzey yöneticilerinden oluşan Fikrinle Enerji Kat Jürisi, grubun farklı şirketlerinden 8 çalışan tarafından geliştirilen 4 projeyi ödüle layık gördü.

Dereceye girenlere ödüllerini vermek üzere düzenlenen törende konuşan CK Enerji İnsan Kaynakları Direktörü Barış Müstecaplıoğlu, “Yenilikçi fikirleri ve gelişmeyi teşvik etmek için grup bünyesinde başlattığımız Fikrinle Enerji Kat Yarışması, çalışma arkadaşlarımız tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Çalışma arkadaşlarımız tarafından geliştirilen bu projeler, hem şirketimize hem de sektörün gelişmesine katkı sağlıyor. Verimlilik odaklı, sektöre yeni uygulamalar kazandıran, müşteri ve çalışan memnuniyetini artıran ‘fikirler’in yarıştığı bu platformda yer alan tüm çalışma arkadaşlarımı kutluyor, projeleriyle bize kattıkları değer için teşekkür ediyorum. Şirket olarak yepyeni yarışmalar ve öneri sistemleri ile yenilikçi fikirleri, gelişmeyi teşvik etmeye tutkuyla devam edeceğiz” diye konuştu.

Projelerin uygulanması yönünde çalışma başlayacak

Verilen bilgiye göre, fikrinle Enerji Kat Yarışması’na bu yıl grup içerisindeki farklı şirketlerden yapılan başvurular arasında ön elemeyi geçen 14 proje, ikinci tura katılmaya hak kazandı. Fikrinle Enerji Kat Jürisi’nin titizlikle yürüttüğü değerlendirme sonrasında ‘Otomatik Yük Transferi Devresi Projesi’ ile Hakan Yazıcı ve Günay Mutlu, ‘Güvenli Dijital İmza Projesi’ ile Ümmü Gülsüm Koç, Büşra Öztürk, Buse Yalçın, ‘Kesintisiz Manevra Projesi’ ile Taner Yazıcı, Yusuf Yılmaz ve ‘Robot Yazılım Projesi’ ile de İsmail Dalaman ödüle layık görüldü. Dereceye kalan yarışmacıların, projelerin uygulama aşaması için çalışmalarını yürütecekleri ifade edildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?