ASLAN KÜÇÜK CHP MUT

CHP Mut Belediye Başkan Adayı Aslan Küçük, yerel yönetim seçimlerini kazanarak, halkı gerçek hizmetle tanıştırmak istediklerini söyledi. Aslan Küçük, "Yıllardır Mut'a hizmet ediyorum. Şimdi de Belediye Başkanı olarak hizmet etmeye hazırım. Ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Sıkıntıları yerinde tespit ediyoruz. Mut Türkiye genelinde sürekli göç veren ilçelerin başında geliyor. Bunun nedeni Mut’un hem yerelde hem de genelde yeterince hizmet alamaması ve projeler geliştirilememesinden kaynaklanmaktadır. 30 Martta yapılacak yerel seçimlerini kazanarak, hizmet etmeye devam edeceğiz. Birçok projemiz var. Bu projelerimizi halkımızın teveccühü Yüce Mevla'nın izniyle gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Abone olbanner90
Erdemli 31.01.2014, 22:33 31.01.2014, 22:33
685
ASLAN KÜÇÜK CHP MUT
 Mağdur olan, zor durumda olan her kesimden insanın 24 saat yanında olacağını vurgulayan Aslan Küçük, "Bizim bugüne kadar hiçbir şekilde siyasi kaygımız olmadı ve olmayacakta. Biz bu memleketin insanına 24 saat hizmet etmek için bu onurlu yola çıktık. Bizim için en büyük ödül ise, bu memleketin insanının bizlere Allah razı olsun demesidir. Bizim hedefimizde bu memleketin insanının hak ettiği hizmeti alması vardır” dedi. Mega projelerinden bazılarını açıklayan Küçük, 150 kişilik öğrenci yurdu ve soğuk hava deposu projesini hazırladıklarını, Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan’ın desteğiyle seçimlerden sonra hayata geçireceklerini ifade etti.

 Halkın takdiriyle 30 Mart’ta göreve gelmesi halinde tespit ettikleri projeleri Mut’a kazandıracaklarını vurgulayan Küçük, şöyle konuştu: “Bizim görevimiz Mut’a hizmet etmek. Bunu da başarabilecek güçteyiz. El ele verip memleketimizin refah seviyesini yükseltip, Büyükşehir ile birlikte partimizin oyunu yüzde 50’nin üzerine getireceğiz. Bunun için önce çalışacağız, sonra göreve gelip hizmet edeceğiz. Başkanımla üzerinde konuştuğumuz projeleri hayata geçireceğiz. Başkanımızın hizmet konusunda bize destek verecek.”

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?