banner107

Başkan Tollu Huzurevi Sakinlerini Ziyaret Etti

- Mersin’in Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Huzurevi’nde kalan yaşlılara, “Siz emredin biz yapalım” diyerek karanfil dağıttı.

Abone olbanner90
Erdemli 17.02.2014, 22:10 17.02.2014, 22:10
309
Başkan Tollu Huzurevi Sakinlerini Ziyaret Etti
Mersinin Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Huzurevinde kalan yaşlılara, "Siz emredin biz yapalım" diyerek karanfil dağıttı.

Başkan Tollu, Erdemli Huzurevini ziyaret ederek, yaşlılarla sohbet etti, isteklerini dinledi. Huzurevi Müdürü Tevfik Kılınçın karşıladığı Tollu, huzurevi sakinleri ile bir araya geldi. Yaşlılara karanfil dağıtan Tollu, Erdemli Belediyesinin tüm vatandaşların olduğu gibi yaşlıların da emrinde olduğunu söyledi. Yaşlıların rahatı için Erdemli Belediyesinin ne gerektiyse yaptığını belirten Tollu, yaptıkları altyapı çalışmaları ile huzurevinin fosseptik sorununu kalıcı olarak çözdüklerini kaydetti. Yaşlıları ve çevre sakinlerini rahatsız eden pis kokunun artık olmadığını hatırlatan Tollu, ayrıca her yerde olduğu gibi bu bölgenin de yol sorununu çözdüklerinin altını çizdi. "Yaşlılarımız bizim baş tacımız. En büyük hürmeti hak ediyorlar. Onlar emretsin biz yapalım. Onlar ne derse o olur" diyen Tollu, hizmetin de hürmetin de en iyisine yaşlıların layık olduğunu dile getirdi.

Belediye Başkanı olduğu son 5 yıl boyunca devamlı vatandaşla iç içe olduklarının altını çizen Tollu, bir taraftan belediye hizmetlerini özellikle yerinde görerek takip ettiğini, bir taraftan da esnaf gezileri ve kurum ziyaretleri ile kimi zaman spor yaparak, kimi zamansa etkinlik düzenleyerek her vatandaşın elini sıktığını vurguladı. Sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman vatandaşla birlikte olduklarını kaydeden Tollu, belediye ile vatandaşları devamlı surette bir araya getirdiklerini aktararak, "5 yıl boyunca onlar emretti, belediye hizmet etti" dedi. - MERSİN

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109