Erdemli Belediye Başkanı Tollu Minik Öğrencilerle Buluştu

- Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Cumhuriyet İlkokulu 2. sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.

Abone olbanner90
Erdemli 21.05.2014, 17:55 21.05.2014, 17:55
444
Erdemli Belediye Başkanı Tollu Minik Öğrencilerle Buluştu
Erdemli Cumhuriyet İlkokulu 2. sınıf öğrencileri, öğretmenleri Seher Tartar Top ve Saliha Saygılı ile birlikte Başkan Tolluyu makamında ziyaret ettiler. Öğrencilerle sohbet eden ve sorularını yanıtlayan Tollu, miniklere bazı önerilerde de bulundu. Çocukların rahat şartlarda okumaları gerektiğinin altını çizen Tollu, "Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizler geleceğin başkanları, valileri, işadamları olacaksınız. Bunu gözlerinizden okuyabiliyorum. Sizlere güvenimiz tam. Sizler gayret ettikçe her konuda biz sizin destekçiniz olacağız" dedi.

Başkan Tollu, kendisiyle söyleşi yapan çocuklara oyuncak armağan ederek, kendisini ziyaret etmelerinden dolayı çok memnun olduğunu da ifade etti. Öğrencilerin Erdemlinin geleceği olduğunu vurgulayan Tollu, bu çerçevede okullara, öğrencilere ve ailelerine yönelik hizmetler ürettiklerini kaydetti. Hiçbir okulun hizmet talebinin geri çevrilmediğini belirten Tollu, "Biz eğitime koşulsuz destek veriyoruz, bunun semeresini de kat kat göreceğimize yürekten inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Öğretmen Seher Tartar Top da okullarına yaptığı hizmetlerden dolayı ve yoğun çalışma temposu içinde kendilerine vakit ayırdığı için Başkan Tolluya teşekkür etti. -

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109