Erdemlide Asfalt Çalışması Başladı

Erdemli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan turizm sezonu öncesinde turistlik bölgelerin asfalt çalışmalarına hız verdi.

Abone olbanner90
Erdemli 07.06.2014, 18:36 07.06.2014, 18:36
481
Erdemlide Asfalt Çalışması Başladı
Kızkalesi mahallesinde çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, diğer mahallelerde de çalışmalara başlayacak. Konu hakkında bir açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye hizmetlerini ödüllü belediyecilik anlayışına göre icra ettiklerini dile getirerek, çok daha başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi. Erdemli tarihinin en çok asfaltlama hizmeti kendilerinin yaptığını vurgulayan Tollu, önümüzdeki dönemde de bu konuda iddialı olduklarını ifade etti. Önceki dönemde Erdemli merkezinin hizmet açığını büyük ölçüde kapattıklarını kaydeden Tollu, seçimlerden sonra sınırların genişlemesi ile kendilerine bağlanan tüm mahallelerin hizmet açığı olduğunu dile getirdi ve bu açığı kapatmak için kolları sıvadıklarını söyledi. Önceki dönemde aldıkları ödülleri bu hizmetler sayesinde Erdemliye kazandırdıklarını ifade eden Tollu, en büyük ödülün vatandaşların kendilerine gösterdiği teveccüh olduğunu sözlerine ekledi. Bu teveccühe layık olabilmek adına daha çok çalışacaklarını ifade eden Tollu, kendilerine güvenenleri mahcup etmeyeceklerini kaydetti.

Şu an Kızkalesi mahallesinde asfalt çalışmalarını sürdüklerini ifade eden Tollu, her mahallede asfalt atağının süreceğini vurguladı. Asfalt hizmetinin hava şartlarına bağlı olduğunu ifade ederek, bu yıl asfalt döneminin başladığı ayların genelde yağışlı olduğunu ve dolayısı ile zamanlama konusunda rahat hareket edemediklerini de sözlerine ekledi. 

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109