Gençlik, En Başarılı Belediye Başkanlarını Seçti

Türkiye Gençlik Konfederasyonu, Mersin Erdemli Belediye Başkanı MHP’li Mükremin Tollu’yu “En Başarılı Akdeniz Belediye Başkanı” seçerken, “Kültür ve Sanata Hizmet Ödülü”nü de Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan’a verdi.

Abone olbanner90
Erdemli 17.03.2014, 20:44 17.03.2014, 20:44
251
Gençlik, En Başarılı Belediye Başkanlarını Seçti
Türkiye Gençlik Konfederasyonu Ankarada gerçekleştirdiği yerel yönetimler zirvesinin ardından, topluma ve gençliğe hizmetlerinden dolayı Türkiyenin en başarılı belediye başkanlarını seçti. Bu kapsamda, 2013 Kültür ve Sanata Hizmet Ödülünü Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcana verdi. Mersin Erdemli Belediye Başkanı MHPli Mükremin Tolluyu ise en başarılı Akdeniz Belediye Başkanı seçti. Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Alpay Gürel, 2013 Kültür ve Sanata Hizmet Ödülünün sahiplerini, 81 ilde örgütlü teşkilatlarından gelen veriler doğrultusunda yönetim kurulunun belirlediğini söyledi.

Alpay gürel, "Ödül sahiplerini belirlemeden önce teşkilatlarımızdan, kendi bölgelerindeki belediyecilik hizmetleri hakkında bilgiler talep ediyoruz. Daha sonra bu bilgileri kurduğumuz bir komite eliyle değerlendirerek ödüle layık belediyeleri tespit edilmektedir. Türkiye Gençlik Konfederasyonunun 2014 yılı başında Ankarada gerçekleştirdiği uluslararası katılımlı yerel yönetimler zirvesinin ardından, yaptığımız bölge ziyaretlerinde yerel yönetimlerin hizmetlerini yerinde görme imkanı bulduk. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcana, yaptığı hizmetlerden dolayı "Kültür ve Sanata Hizmet Ödülü" verildi. Mersin Merkez İlçesi Erdemli Belediye Başkanı MHPli Mükremin Tollunun yaptığı hizmetlerden dolayı ise En Başarılı Akdeniz Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü" ifadelerini kullandı. - İSTANBUL

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?