TOLLU, GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

Erdemli Belediye Başkanı ve MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu Erdemli halkının hizmetkârı olmak için gece gündüz çalışıyor.

Abone olbanner90
Erdemli 13.03.2014, 19:35 13.03.2014, 19:35
382
TOLLU, GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR
  

Örnek Belediye olarak gösterilen Erdemli Belediyesi, aldığı ödüllerle sadece Mersin’de değil tüm Türkiye’de takdirle gösterilen bir Belediye haline geldi. Ve onun baş mimarı Erdemli Belediye Başkanı ve MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, Erdemli halkının gönlünü fethetmeye devam ediyor.

 

Marka şehirle yetinmedik Ödüllü belediyeciliği getirdik diyen Erdemli Belediye Başkanı ve MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu; “Gittiğimiz her yerde büyük bir coşkuyla karşılanıyoruz. Bu halk bizi benimsemiş yıllardır. Erdemli’ye hizmet için çalışıyoruz bundan sonra ki hedeflerimiz Erdemli’ye daha çok yatırım yapmak. Ev toplantılarımız çok yoğun ve kalabalık geçiyor bizi destekleyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

“Erdemli  hepimizin memleketi ortak paydası” diyerek sözlerine devam eden Erdemli Belediye Başkanı ve MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu; “Erdemli, sizlerin de bizlerin de kara sevdası. Nasıl ki sizler “Erdemli için neler yapabiliriz, Erdemli’nin kalkınması ve gelişmesi için hep birlikte neleri gerçekleştirebiliriz” diyorsanız aynı heyecanı bizler de yaşıyoruz. Biz de Erdemli için Besmelemizi çekerek bir kutlu yolculuğa çıktık. Bütün gayemiz ve gayretimiz güzel şehrimizi hak ettiği konuma getirebilmektir. Bu konuda çok ciddi çalışmalarımız var. Projelerimizi kamuoyunda paylaşıyoruz. Yıllardır yapılan bütün hizmetleri bu güzel şehrin güzide insanlarına sunduk ve sunmaya devam edeceğiz. Çünkü Erdemli’liler hizmetlerin en güzeline layıktır. Onların hizmetlerine hizmetçi olmak, dualarını almak  ve gönüllerinde ebedi kalmak bizim için en büyük şereftir” dedi.

 

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?