"Tercihim Eskişehir" üniversite adaylarını bilgilendirmeyi sürdürüyor

ESKİŞEHİR’DE HİZMET VEREN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ, ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ (ESOGÜ) VE ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’Nİ TEK BİR ÇEVRİMİÇİ PLATFORMDA BULUŞTURARAK TÜM YÖNLERİYLE BU ÜÇ ÜNİVERSİTEYİ VE AYNI ZAMANDA KENTİ ÜNİVERSİTE ADAYLARINA TANITMAYI AMAÇLAYAN 'TERCİHİM ESKİŞEHİR' DEVAM EDİYOR

ESKİŞEHİR 29.07.2020, 12:57
5
"Tercihim Eskişehir" üniversite adaylarını bilgilendirmeyi sürdürüyor

Eskişehir’de hizmet veren Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ve Eskişehir Teknik Üniversitesi’ni tek bir çevrimiçi platformda buluşturarak tüm yönleriyle bu üç üniversiteyi ve aynı zamanda kenti üniversite adaylarına tanıtmayı amaçlayan ’Tercihim Eskişehir’ etkinliği devam ediyor.

Üniversite adayları; bilim, sanayi, teknoloji, iş, sanat ve kültür alanlarının seçkin isimleriyle bir araya gelerek deneyimlerini dinleme fırsatı yakalıyor. Son olarak Sağlık Bakanlığı Covid-19 Bilim Kurulu Üyesi ve ESOGÜ Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selma Metintaş, üniversite adaylarıyla buluşacak. Metintaş’ın "Üniversite, Bilim, Hayat" başlıklı çevrimiçi söyleşisine bugün saat 20.00’da www.tercihimeskisehir.com adresi üzerinden katılmak mümkün olacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?