Bekçiler, 100 ailenin yüzünü güldürdü

MANİSA'NIN KIRKAĞAÇ İLÇESİNDE GÖREVLİ ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLERİ ARALARINDA TOPLADIKLARI PARALARLA ALDIKLARI GIDA KOLİLERİNİ, GÖREV YAPTIKLARI MAHALLELERDE TESPİT ETTİKLERİ İHTİYAÇ SAHİBİ 100 VATANDAŞA DAĞITTI. MAAŞLARINDAN ARTIRDIKLARI BİRİKİMLERİYLE HAZIRLADIKLARI GIDA PAKETLERİNİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITAN 'GECE KARTALLARI', GÖNÜLLERİ FETHETTİ.

Abone olbanner90
Genel 21.05.2020, 09:37
35
Bekçiler, 100 ailenin yüzünü güldürdü

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde görevli çarşı ve mahalle bekçileri aralarında topladıkları paralarla aldıkları gıda kolilerini, görev yaptıkları mahallelerde tespit ettikleri ihtiyaç sahibi 100 vatandaşa dağıttı. Maaşlarından artırdıkları birikimleriyle hazırladıkları gıda paketlerini ihtiyaç sahiplerine dağıtan ’Gece kartalları’, gönülleri fethetti.

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde görev yapan bekçiler kendi aralarında topladıkları paralarla yardımlaşma ayı olan Ramazan ayı için ihtiyaç sahibi 100 ailenin yüzünü güldürdü. Hazırlanan 100 gıda kolisini elleriyle dağıtan bekçiler, korona virüs salgını nedeniyle vatandaşlara kolonya ve maske vermeyi de ihmal etmedi. Bekçiler ayrıca, gıda kolilerini dağıtıktan sonra, vatandaşların başka bir ihtiyaçları olup olmadığını sorarak, bayramda tekrar geleceklerini söyledi.

Gece kartallarının bu duyarlı davranışları karşısında yüzleri gülen vatandaşlar ise bekçilere teşekkür etti.

Konuyla ilgili İHA muhabirine özel bir açıklama yapan Kırkağaç İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan, "İlçe Emniyet Müdürlüğümüzde görev yapan çarşı ve mahalle bekçilerimiz aralarında topladıkları birikimleriyle görev yaptıkları mahallelerde tespit ettikleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımında bulundu. Bu mübarek ayda yapılan bu hayrı Allah kabul etsin. Duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Yalnız değilsiniz birlikte başaracağız" dedi.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?