Çocuklar 4 saatlik izinlerinde bayramlık almaya koştu

KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SOKAĞA ÇIKMALARI KISITLANAN 0-14 YAŞ GURUBU ÇOCUKLAR BUGÜN İKİNCİ KEZ 4 SAATLİK İZİNE DIŞARI ÇIKTI. KİMİ ÇOCUK HER NE KADAR BAYRAMDA DOLAŞAMAYACAK OLSA AİLELERİ İLE BAYRAMLIK ELBİSE ALMAYA GİTTİ.

Abone olbanner90
Genel 20.05.2020, 15:57
10
Çocuklar 4 saatlik izinlerinde bayramlık almaya koştu

Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 0-14 yaş grubu çocuklar bugün ikinci kez 4 saatlik izinle dışarı çıktı. Kimi çocuklar her ne kadar bayramda dolaşamayacak olsalar da aileleri ile bayramlık elbise almaya giderken, kimileri de parklara akın ederek gönüllerince eğlendi.

Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 0-14 yaş grubu çocuklar bugün ikinci kez sokağa çıkmanın sevincini yaşadı. 11.00 ile 15.00 saatleri arasında dışarı çıkan çocukların ilk durağı ise mağazalar oldu. Aileleri ile birlikte mağazalara giden çocuklar, her ne kadar bu bayram evde kalacak olsalar da bayramlık aldı. Aileler, çocuklarının bayram sevincini yaşaması adına bayramlık elbise aldıklarını belirterek, bir an önce virüs tehlikesinin son bulmasını diledi. Bir hafta aradan sonra ikinci kez sokağa çıkmanın sevincini yaşayan çocukların bir kısmı da park ve bahçelere akın etti. Aileleri ile parklara giden çocuklar oyun oynayarak 4 saatlik zamanı eğlenceyle geçirdi. Kimi çocuklar ise arkadaşları ile top oynadı.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?