banner119

Sahil Güvenlik ekiplerinden depremzede çocuklara doğum günü sürprizi

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI EKİPLERİ, HATAY SAMANDAĞ İLÇESİNDE ÇADIRDA KALAN POYRAZ VE YAREN İSİMLİ İKİ DEPREMZEDE ÇOCUĞA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ YAPTI. ELLERİNE PASTAYLA ÇADIRDAN İÇERİ GİREN EKİPLERİ GÖREN ÇOCUKLAR ŞOKE OLDU. ÇOCUKLARDAN BİRİ SAHİL GÜVENLİK PERSONELİNE SARILDI.

Abone olbanner90
Genel 30.03.2023, 19:05
3
Sahil Güvenlik ekiplerinden depremzede çocuklara doğum günü sürprizi

Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Hatay’ın Samandağ ilçesinde çadırda kalan Poyraz ve Yaren isimli iki depremzede çocuğa doğum günü sürprizi yaptı. Ellerinde pastayla çadırdan içeri giren ekipleri gören çocuklar çok şaşırdı. Çocuklardan biri Sahil Güvenlik personeline sarıldı.

Türkiye, "yüzyılın felaketi" olarak adlandırılan 6 Şubat günü Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremle sarsıldı. İlki 7.7, ikincisi 7.6 büyüklüğünde meydana gelen depremler bir çok ilde büyük yıkıma neden oldu. Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri de ilk günden itibaren depremzede vatandaşları yalnız bırakmadı. Ekipler, Hatay’ın Samandağ ilçesinde çadırda kalan Poyraz ve Yaren isimli iki çocuğun doğum günü kutladı. Ellerinde pastayla çadırdan içeri giren ekipleri gören çocuklar çok şaşırdı. Pastanın mumlarını üfleyen Poyraz, Sahil Güvenlik personeline sarıldı.

Yorumlar (0)