banner107

Anamur Kent Konseyi Toplantısı

Anamur Kent Konseyi Toplantısı, belediye başkan adaylarının katımıyla yapıldı.

Abone olbanner90
Gülnar 02.03.2014, 00:08 02.03.2014, 00:08
799
Anamur Kent Konseyi Toplantısı
Anamur Kent Konseyi Toplantısı, belediye başkan adaylarının katımıyla yapıldı. 

Bir düğün salonunda düzenlenen toplantıya, AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sever, MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhanettin Kocamaz, Saadet Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Kök ve DYP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Gökhan Bahri Korkmaz ile partilerin ilçe belediye başkan adayları katıldı.

Mustafa Sever, konuşmasını tamamladıktan sonra, Silifkedeki mitinge katılması gerektiğini belirterek, salondan ayrıldı. Sever ile birlikte salonda bulunan AK Parti üyeleri de dışarıya çıkınca MHPliler duruma tepki gösterdi.

Bunun üzerine kürsüye çıkan MHP adayı Burhanettin Kocamaz, yaptığı konuşmada, "250 kilometere yoldan geldik buraya. Demokrasiye inanmamanın, demokrasiye saygı göstermemenin en büyük örneği bu. Sayın Mustafa Severi ikinci kez yaptığı bu saygısızlıktan dolayı kınıyorum. Daha evvel Mersin Toros Üniversitesinin düzenlediği toplantıda aynı saygısızlığı gösterdi. Organizasyonu yapan değerli hocam hiç kusura bakmasın provokasyona gelmiştir. Bu toplantıyı burada bitiriyoruz" dedi. 

Kocamaz ve beraberindekiler de daha sonra salondan ayrıldı. - Mersin

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109