BAYRAM ÖNCESİ GÜLNAR’A ASFALT

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Gülnar’a göndermiş olduğu seyyar mezbaha ile Gülnar Otogarı’nın önünde asfaltlama çalışması yaptı.

Abone olbanner90
Gülnar 02.10.2014, 20:59 02.10.2014, 20:59
338
BAYRAM ÖNCESİ GÜLNAR’A ASFALT
  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından halkın ücretsiz ve veteriner hekim kontrolünde sağlıklı kurban kesimi yapabilmesi için Gülnar’ın Akdeniz Mahallesi Tırnakyolu Sokak’a yerleştirmiş olduğu seyyar mezbaha ile Gülnar Otogarı önünde Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri sıcak asfalt çalışması yaparak, Kurban Bayramı öncesi hazırlıklarını tamamladı.


   Bayram öncesi kent merkezi ile ilçelerde halktan gelen talepleri de değerlendirerek gerekli çalışmaları yaptıklarını kaydeden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Bayrama yakışır bir Gülnar için, göndermiş olduğumuz seyyar mezbaha ile Gülnar Otogarı önünde sıcak asfaltlama çalışması gerçekleştirdik. Bayramlarda nasıl evimize ayrı bir güzellik katıyorsak, bütün ilçelerimizi, köylerimizi, mahallerimizi birer evimiz gibi gördük ve bayrama yakışır bir görünüme kavuşması için gereken hazırlıkları tamamladık. Yeni yasanın getirdiği yenilikler kapmasında, aynı anda bütün ilçelerimize yetişmemiz mümkün olmuyor ama halkımızın şunu mutlaka bilmesini istiyorum ki; önümüzdeki süreçte Mersin’in en ücra köşesi dahi hizmetten nasibini alacak. Tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” diye konuştu.

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109