banner107

GÜLNAR’A HİZMET ATAĞI

Yeni yasa ile Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlanan Gülnar’da gerçekleştirilen hizmetler, başta muhtarlar olmak üzere ilçe halkını memnun ediyor.

Abone olbanner90
Gülnar 05.12.2014, 19:27 05.12.2014, 19:27
272
GÜLNAR’A HİZMET ATAĞI
    Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Gülnar – Mut Koordinasyon Dairesi’nin hazırladığı raporlar üzerine, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında, Gülnar’daki muhtarlara bilgi verildi. 
     Gülnar Kaymakamı İsmail Pendik, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel ile muhtarların katıldığı toplantıda, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından son 8 ayda Gülnar’a yapılan hizmetler ve bundan sonra yapılacaklar hakkında bilgi veren Gülnar-Mut Koordinasyon Dairesi Başkanı Erkan Arıcı, “Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz, ilçelere yapılacak hizmetlere ve yatırımlara çok büyük önem veriyor. Çünkü yıllarca İl Özel İdaresi bünyesinde hizmete hasret kalan ilçeler ve bu ilçelere bağlı köyler hizmet görmeye başladı. Bu açıdan Başkanımız Burhanettin Kocamaz’ın verdiği talimatlar doğrultusunda, bu ilçelerimizin sıkıntılarını inşallah sıfır noktasına indireceğiz.” dedi. Erkan Arıcı daha sonra toplantıya katılanlara hizmetler hakkında bilgi vererek, muhtarların sıkıntılarını not aldı.
     Gülnar’daki çalışmaları değerlendiren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ise, “Bütün ilçelerimizin sıkıntıları bizde rapor halinde mevcut. Büyükşehir bünyesinde kurduğumuz ilçe koordinasyon daire başkanlıkları aracılığı ile bu sıkıntıları belli bir program dahilinde çözüyoruz. Sınırlarımız çok geniş olduğu için, her yere aynı anda yetişmemiz mümkün olmuyor. Ancak bütün ilçelerimiz hak ettiği hizmeti alacak.” dedi.
     Gülnar Kaymakamı İsmail Pendik yapılan hizmet yoğunluğundan dolayı Başkan Kocamaz’a teşekkür ederken; Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, Büyükşehir Belediyesi ile yaptıkları ortak çalışmalar ve altyapı eksikliği olan yerler hakkında bilgi verdi. Gülnarlı vatandaşlar ve muhtarlar ise, “Kısa bir zaman içinde asfalt yama, yol açma, orta refüj, malzemeli bakım çalışmalarını yapan; çöp konteynırları, oturma bankları ve çocuk oyun malzemelerini gönderen ve son olarak da karla mücadele de dört dörtlük bir çalışma gerçekleştiren Burhanettin Kocamaz Başkana ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz.” dediler. 
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109