banner107

Başbakan, Viyanada Genç Çiftin Nişan Yüzüklerini Taktı

Başbakan Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, burada Muhammet Koçman ve Oya İçten çiftinin nişan yüzüklerini de taktı.

Abone olbanner90
Güncel 19.06.2014, 22:20 19.06.2014, 22:20
226
Başbakan, Viyanada Genç Çiftin Nişan Yüzüklerini Taktı

Başbakan Erdoğanın, Avusturyanın başkenti Viyanada nişan yüzüklerini taktığı Muhammet Koçman ve Oya İçten çifti, büyük mutluluk yaşıyor.

ÇİFTİN MUTLULUĞU

Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın, Avrupalı Türk Demokratlar Birliğinin 10. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla geldiği Avusturyanın başkenti Viyanada nişan yüzüklerini taktığı Muhammet Koçman ve Oya İçten çifti, büyük mutluluk yaşıyor.

Erdoğan, Viyanadaki Albert-Schultz Buz Pisti salonununda gurbetçilere seslendikten sonra dışarıda bekleyenlerin bulunduğu alana giderek, yaklaşık 10 bin kişiyi selamladı. Koçman ve İçten, Yaptıkları açıklamada, çok mutlu olduklarını belirterek, Başbakan Erdoğan ve eşine teşekkür etti.

Muhammet Koçman, nişan yüzüklerini Erdoğan taktığı için tarifi mümkün olmayan bir sevinç ve heyecan yaşadıklarını dile getirerek, Çok heyecanlı, çok mutluyuz dedi.

BAŞBAKAN ERDOĞANA TEŞEKKÜR ETTİLER

Oya İçten ise nişan yüzüklerini Erdoğan çiftinin takmasının çok özel bir duygu olduğuna işaret ederek, Çok istediğimiz bir şeydi. Emine ablaya sarılabilmem özellikle. Onlara buradan tekrar çok teşekkür ediyorum diye konuştu.

Bu fikrin görümcesi ve kızkardeşlerinden çıktığını dile getiren Oya İçten, aslında bunu salonda yapmak istediklerini ancak yoğunluk nedeniyle buna imkan bulamadıklarını aktardı.

Kasım ayı sonuna doğru Viyanada evleneceklerini belirten genç nişanlılar, Başbakan Erdoğanın, kendilerine, Hayırlı olsun dediğini söyledi. Yaklaşık 30 yıldır Viyanada bulunan Muhammet Koçman, oto boyacısı olarak çalıştığını, nişanlısı Oya İçtenin ise hemşire olduğunu kaydetti.

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109