banner107

Facebookta Paylaşımların Daha Fazla Beğeni Alması İçin Ne Yapılmalı

Facebook ve twitterin en yüksek takip edilme siteler olduğunu hepimiz biliyoruz. Neredeyse her gün en az 5-10 defa hem bilgisayarımızdan hem de telefonumuzdan ziyaret ettiğimiz bu zamanlarda bu ağlar üzerinde popüler olan kişilerin paylaşımlarını sıklıkla takip etmekteyiz.

Abone olbanner90
Güncel 10.01.2015, 10:29 10.01.2015, 10:29
137
Facebookta Paylaşımların Daha Fazla Beğeni Alması İçin Ne Yapılmalı

Facebook ve twitterin en yüksek takip edilme siteler olduğunu hepimiz biliyoruz. Neredeyse her gün en az 5-10 defa hem bilgisayarımızdan hem de telefonumuzdan ziyaret ettiğimiz bu zamanlarda bu ağlar üzerinde popüler olan kişilerin paylaşımlarını sıklıkla takip etmekteyiz. Popüler kişiler ne paylaşırsa anında yüzlerce binlerce beğeni toplamakta ve buda onları bu dünyada tanınmış kişi kılmaktadır. Bizde bu durumdan yararlanabiliriz. Ve facebook beğeni satın al adresini tıklayarak her gönderdiğimiz paylaşımın binlerce beğeni toplamasını sağlayarak kendimizi bu dünyada söz ettirebiliriz. Aynı şekilde Twitter üzerinden yaptığımız bir paylaşımın binlerce kişi tarafından anında retweet edildiğine şahit olabiliriz. Sizde twitter retweet satın al adresini ziyaret ederek bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Filmleriniz dizilerin kısacası her türlü videoların izlendiği tek kanal olan youtube de sizde her gönderinizin binlerce izlenmesini sağlayabilirsiniz. youtube abone satın al linkine tıklayarak anında binlerce kişi tarafından izlenmesini sağladığınız videolar olabilir ve bu durumdan aynı zamanda para kazanabilirsiniz. Ne bekliyorsunuz hemen tıklayın.

KAYNAK : www.tambegeni.com

 

Kaynak: ismail USTA
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109