Melih Gökçek: Cumhuriyet o karikatürle tahrik edecek

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhuriyet Gazetesi'nin Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürü yayınlayacağını belirterek uyarılarda bulundu.

Abone olbanner90
Güncel 14.01.2015, 14:49 14.01.2015, 14:49
129
Melih Gökçek: Cumhuriyet o karikatürle tahrik edecek

Fransa'nin başkenti Paris'te, Hz. Muhammed'e yönelik hakaret içeren karikatürü yayınlayan mizah dergisi Charli Hebdo'ya yapılan ve 12 kişinin öldüğü terör saldırısının Türkiye'de yankıları sürüyor. CUMHURİYET'İN TAHRİKLERİNE KANMAYIN
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabından paylaştığı mesajında Cumhuriyet Gazetesi'nin o karikatürü yayınlayacağını belirterek uyarılarda bulundu: Cumhuriyet Gazetesi, Peygamberimizin (S.A.V.) karikatürünü basarak Türkiye'yi tahrik etmeye çalışacak. Sevgili Twit alemi. Kesinlikle Cumhuriyet Gazetesi'nin oyununa düşmeyelim. Gayeleri, kendilerine bir saldırı yapılmasını sağlamak ve dünya kamuoyuna Müslümanları saldırgan göstermek. Muhtemelen bu, yurt dışından beynelmilel güçlerle işbirliği yapılarak hazırlanan bir tezgah. Türkiye'den Cumhuriyet Gazetesi'nde bir saldırı olmazsa, büyük ihtimalle yurt dışından satın alınmış ajanlara aynı şeyi yaptıracaklar. Bu konuda çok ciddi endişelerimiz var. Kesinlikle ama kesinlikle provokasyona düşmeyelim. Birincisi, protestolarımızı Twitter üzerinden gösterelim. İkincisi, herkes inancına yapılan saldırı dolayısıyla mahkemeye başvursun. Tekrar ediyorum. Bu haince tezgaha tahrik olup gelmeyelim. Bu İslam düşmanlarının oyunlarını bozalım. Cumhuriyet Gazetesi'ni protesto ediyorum!

Yorumlar (0)
banner92

Malatya oto kiralama

Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:36
Öğle 12:34
İkindi 15:48
Akşam 18:21
Yatsı 19:35
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P