banner107

Mersinli Turabi kimdir? - Survivor Turabi

Survivor, Survivor Turabi, Survivor Turabi kimdir, Turabi nasıl Survivor’a katıldı, Survivor Turabi’nin hayatı, Turabi Survivor macerası, Turabi Çamkıran, Turabi Çamkıran kimdir

Abone olbanner90
Güncel 01.06.2014, 12:06 01.06.2014, 12:06
346
Mersinli Turabi kimdir? - Survivor Turabi
 Survivor, Survivor Turabi, Survivor Turabi kimdir, Turabi nasıl Survivor’a katıldı,Survivor Turabi’nin hayatı, Turabi Survivor macerası, Turabi Çamkıran, Turabi Çamkıran kimdir

 

TURABİ Çamkıran, 1988 yılında Mersin, Erdemli’de doğmuştur. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. 

Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yapabiliyor. Zaman zaman isteyenlere özel Street dans eğitimi de verdi. Çocukluk yıllarında yaşadığı çevrenin etkisiyle dövüş sporlarına merak saldı.

 

Turabi Çamkıran, Türkiye’de yenildiği bir “Muay Thai” maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a gitti ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Tayland'ta gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazanmıştır. Kafes dövüşü denen turnuvalara katılarak para kazanmaya başladı. Ancak bu maçlardan birinde ciddi bir dayak yemesinden sonra bu işte bir numara olmaya karar vermiş.

 

Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katılmış, 6. Hafta üçüncü olarak elenmiştir.2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı.

 

Türkiye’de Birçok ünlü sanatçı ile Klip ve Konser organizasyonlarında dansçı olarak yer aldı ve aynı zamanda Sektöründe önde gelen firmaların Turneleri ve düzenlediği organizasyonlarda dansçı olarak sahne aldı.

 

 

 

Survivor, Survivor Turabi, Survivor Turabi kimdir, Turabi nasıl Survivor’a katıldı, Survivor Turabi’nin hayatı, Turabi Survivor macerası, Turabi Çamkıran, Turabi Çamkıran kimdir

Yorumlar (1)
Boyacı ubdcicixkck 7 yıl önce
ID dlck

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109