MESKİ, 8 MART KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MESKİ) 8 Mart Dünya Kadınlar Günün gerçekleştirdiği etkinliklerle kutladı.

Güncel 10.03.2017, 01:22 10.03.2017, 01:22 Vadi sağdıç
69
MESKİ, 8 MART KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
 MESKİ Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada; MESKİ Genel Müdürlüğü’nde çalışan bayan çalışanların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamak için MESKİ Genel Müdürü Baha Günhan GÜNGÖRDÜ, Genel Müdür Yardımcısı Can Taşkın ve MESKİ Yetkileri, MESKİ birimlerini tek tek gezerek bayan çalışanlarının günü kutlayrak günün anısına gül dağıtımı gerçekleştirildiği belirtildi.

 

Açıklamada;  Ayrıca 22 Mart Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel programı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mersin Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde düzenlendi.  MESKİ Genel Müdürlüğü ve TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ) ile birlikte AKEDEM kursuna katılan kursiyerlere yönelik suyun önemi ve su tasarrufu konularında eğitim verildi. Etkinlik kapsamında müzik eşliğinde eğlenceler düzenlenerek eğitime katılan kadınlara çiçek ve ikramda bulunuldu. Verilen eğitimin ardından suyun önemini ve su tasarrufunu anlatan broşürler ile değişik hediyelerin dağıtıldığı kaydedildi.

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?