Mobil Dns ayarı değiştirme YouTube'a nasıl girilir Güncel

Mobil Yuotube Dns ayarı değiştirme YouTube'a nasıl girilir? Nasıl dns değiştirilir yasaklı sitelere girme Mobil Cep dns değiştir Youtube dns numarası ayarları nasıl değiştirilir

Abone olbanner90
Güncel 19.06.2014, 20:49 19.06.2014, 20:49
238
Mobil Dns ayarı değiştirme YouTube'a nasıl girilir Güncel
 Türkiye'de engelli siteler arasına Twitter'dan sonra dev video paylaşım sitesi  youtube  Elbette bu yasağın çok uzun sürmemesini umuyoruz, ancak engelin kalkmasını beklemeden YouTube'u kullanmak istersek, ne yapabilirz?

Önümüzde iki yol var: DNS sunucularını değiştirmek veya VPN'lerden faydalanmak. Birinci yöntem çalıştığı sürece, VPN'lerle uğraşmanıza gerek yok. Basit bir ayar değişikliğiyle YouTube'a erişebilirsiniz. Ancak Twitter'a bu yolla ulaşamayacaksınız. YouTube'un IP'lerinin de engellenmesi halinde, DNS değiştirme yöntemi işinize yaramayacak. Bu durumda en garantili yol, size YouTube ve Twitter'a farklı bir ülkeden erişim sağlayacak VPN'leri kullanmak.

DNS'leri değiştirin

YouTube, IP tabanlı bir engellemeye tabi tutulmadığı sürece, kullandığınız DNS sunucu adreslerini değiştirerek ona erişebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit.

Windows 7 ve 8'de DNS ayarını değiştirmek

dns, youtube, vpn, erişim, yasak, engel

Windows'ta kullandığınız DNS sunucusunu değiştirmek için Denetim Masası'nı açın (giriş ekranına Denetim Masası yazın) ve şu yolu izleyin: Ağ ve internet > Ağ ve Paylaşım merkezi. Sağ tarafta internet bağlantınızı bulun ve mavi bağlantının üstüne tıklayın.

Açılan pencerede Özellikler'e tıklayın. Bağlantı özellikleri penceresinde bir liste göreceksiniz. Bu listede Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4) öğesini bulun ve tıklayarak seçili hale getirin (işaretini kaldırmayın). Şimdi Özellikler'e tıklayın.


dns, youtube, vpn, erişim, yasak, engel

çılan pencerenin alt kısmında "Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan:" seçeneğine tıklayın. Artık alt tarafta etkin hale gelen iki kutucuğa kullanmak istediğiniz DNS adreslerini yazabilirsiniz.

Google'ın DNS adreslerini kullanmak isterseniz birinci ve ikinci kutucuklara sırayla 8.8.8.8 ve 8.8.8.4 yazın. OpenDNS'i kullanmak isterseniz 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 adreslerini kullanın. En hızlı 


Hem bilgisiyarda hem mobil cihazlarda çalışan Tubidy oldukça başarılı bir uygulama.

YOUTUBE İÇİN DNS AYARI TARİFİ

Tercih edilen DNS suncusu ve Diğer DNS sunucusu karşılığındaki rakamları aşağıdaki rakamlarla değiştiriniz.

OPEN DNS:
208.67.222.222
208.67.220.220
Youtube, 2005 yılından bu yana video barındırma sitesi olarak internet kullanıcılarına hizmet vermekte. Peki Youtube veya bilgisayarınızdaki videoları nasıl mp3 formatına dönüştürebilirim diyorsanız, tam olarak aradığınız cevap bu haberimiz içerisinde mevcut. İşte mp3 dönüştürücü program ve siteler;
YouTube-mp3.org
YouTube-mp3.org kolay çevrimci hizmetidir ve mp3 videoları dönüştürmek için kullanılıyor. Bir hesaba gerek yok, ihtiyacınız olan tek şey bir YouTube URL. mp3 en kısa sürede, video dosyanizda olan audiotrack'i gönderdiğiniz anda dönüştürmeye başlayacaktır ve download olarak istediginiz yere yüklemeye hazır olacaktır. Tüm dönüştürme işlemi bizim altyapı hizmetlerden alınacaktır. Bundan dolayı sistem yazılımı platformdan bağımsız olmaktadır: Mac, Linux Bilgisayar ya da bir iPhone ile kullanabilirsiniz. Tüm dönüşümleri yüksek kalite modunda, asgari 128 kBit/s bir bitrate ile perfomans olacaktır. Merak etmeyin, bizim hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Video başına yükleme için sadece 3-4 dakika gerekiyor.

Video2mp3.at
Günlük internet kullanımı düzenli olarak İnternet kullanıcılarının ve online sosyal medya platformları çeşitli kullanır. Youtube bu platformlarda biridir ve yükleme ve yayınlama kendi videoları veya çeşitli alanlardan online video çeşitli dikkate yeteneği sağlar. Birçok kullanıcı, bilgisayarınızda yerel olarak YouTube videolarını kaydetmek ya da MP3 dosyalarının içine müzik videoları dönüştürmek ve kendi bilgisayarınızda kullanmak istiyorum. YouTube bu işlevi sunmuyor çünkü bu genellikle mümkün değildir. YouTube videolarını indirmek veya müzik dosyalarını dönüştürmek için bilgisayarda yüklü olabilir Youtube dönüştürücü ile de mümkündür.
Dönüştürücü bir çoğunluğu Youtube Video Converter vardır. Bu yerel, MP3 dosyaları veya diğer müzik formatlarını YouTube videoları ses parçaları dönüştürmek ve kaydetmek bilgisayar kullanıcıları tarafından kurulabilen bir yazılımdır. Bunun için, YouTube videoları sadece URL çeviri. Bu YouTube URL durum her videonun ses sicili ses dönüştürücü kayıt özelliği var.Bilgisayar kullanıcısı yeri kendiniz ayarlayın ve müzik dosyalarını yerel müzik klasörüne doğrudan oluşturulan bu şekilde kaydedebilirsiniz. Birçok durumda, Youtube Video Converter ayrıca müzik dosyalarının kalitesini bireysel olarak belirlenir olasılığı. Bu Youtube müzik videoları indirmek için kendi müzik kütüphanesi genişletmek için, sadece çok serbestçe kullanılabilir bir itimat ve kısmen Youtube Video Converter gerekir.
Free YouTube to MP3 Converter
Ücretsiz YouTube to MP3 Conveter programı ile YouTube videolarındaki müzikleri, şarkıları, konuşmaları veya diğer çeşitli sesleri bilgisayarınıza indirip onları MP3 dosyası olarak kaydetmet artık tek bir tıklama ile mümkün. .flv uzantılı dosyaları .mp3'e çevirmenin en hızlı yollarından biri artık karşınızdaki bu ücretsiz mp3 indirme programı.
Yapmanız gereken sadece görüntüye ait YouTube linkini veya MP3 olarak seslerini almak istediğiniz flv dosyasının konumunu programa girmek.
Tamamen güvenli olan program hiçbir spyware ve adware içermemektedir, kullanımı ve arayüzü çok basit olan program üstelik ücretsiz olarak size en sevdiğiniz kliplerin veya görüntülerin seslerini mp3'e dönüştürmenize olanak tanıyor.
Youtube mp3 dönüştürücü olarak kullanabileceğiniz bu başarılı program aynı zamanda sizlere tam olarak bir mp3 indirme programı çözümü sunmaktadır.
İndirebileceğiniz adres: http://www.gezginler.net/indir/free-youtube-to-mp3-converter.html
Sistem Gereksinimleri: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2
video2mp3.net
Video2mp3 olarak biz tanınmış bir markayız. Lider ve Mp3 dönüştürücü dünyanın 1 numaralı ücretsiz Youtube servisi olduğumuz iddiasındayız. Biz çok benzersiz ve özel bir web aracı ile YouTube MP3 Converter hizmeti sunuyoruz. Bu web aracı basit gibi görünse de internette en gelişmiş ve özel yapılmış dönüştürme yazılımıdır. Amacımız her zaman Youtube Converter verimliliğini arttırmaktır.
Servis internet üzerinden mp3 dönüştürücü en güvenilir video sitelerinder birisi. Site kullanıcılarına en hızlı mp3 dönüştürücü hizmeti verebilmek için günde 24 saat çalışan özel sunucular var! Bu hizmeti kullanmak için kayıt yaptırmanıza gerek yok. Tamamen sınırsız.
youtubemp3donusturucu.com
Youtube Videolarını mp3 çeviren birçok masaüstü programı var. Bu Programlar tamamen ücretsiz olarak internetten ulaşabiliyorsunuz. Bilgisayarınıza kaydedip istediğiniz youtube videosundaki mp3'ü ayırmanızı sağlar. Youtube mp3 dönüştürücü sitesi olarak masaüstü programı yerine bunu daha kolay hale getirmek için bir websitesi oluşturduk.Youtube linki yazıp dönüştürme butonuna tıkladığınızda sunucularımızdaki programlar youtube videosundaki mp3 ayırıp sizin indirebileceğiniz bir link haline getirir.
Free Audio Converter
Free Audio Converter ile mp3, wav, m4a, aac, wma, ogg formatları arasında dönüşüm yapabilirsiniz. Free Audio Converter tekli olarak veya çoklu olarak dönüşüm yapabiliyor. Her bir format için ayrı ayarları hafızasında saklayabiliyor. XP ve Vista ortamlarında çalışan Free Audio Converter ile ses dosyalarını kolaylıkla ve dilediğiniz ayarlar ile dönüşüm yapabileceksiniz.
Bu konular hakkında en detaylı ve güncel bilgiler için en doğru yer ve adrestesiniz.

195.46.39.39
195.46.39.40
En güncel 2012 – 2013 DNS Numara ve ayarları aşağıda mevcut. En hızlı DNS olan Google DNS ayarları ile birlikte 1. sırada yer alıyor. Diğer sıralamadaki DNS numaraları ve ayarları da aşağıda sunulmuştur.

2012 – 2013 En Hızlı DNS Ayarları, DNS Numaraları ve DNS Adresleri:
Google, DNS Ayarları:

8.8.8.8
8.8.4.4
Open, DNS Ayarları:
208.67.222.222
208.67.220.220
Norton, DNS Ayarları:
198.153.192.1
198.153.194.1
Uydunet, DNS Ayarları:
62.248.80.161
62.248.80.162
Dnsadvantage, DNS Ayarları:
156.154.70.1
156.154.71.1
ScrubIt, DNS Ayarları:
67.138.54.100
207.225.209.66
GTEI, DNS Ayarları:
4.2.2.1
4.2.2.2
4.2.2.3
4.2.2.4
4.2.2.5
4.2.2.6
Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?